Karolína21 Karolína21 komentáře u knih

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Upřímně, se mi tato kniha líbila úplně nejvíce. V Selekci mě America někdy hrozně moc štvala svou nerozhodností. Také mi přišlo, že v První se v celé knize vcelku nic nedělo, ale až na konci nastal nečekaný zvrat. Myslím, že konec byl až moc pohádkový. Ale tato kniha mě upřímně překvapila. Původně jsem ji nechtěla číst, ale kdybych to udělala určitě bych se nedozvěděla tak zajímavé věci. Bylo úžasné vidět Selekci z tolika různých úhlů pohledu. Nesnáším, když knihy končí otevřeně, a tak jsem byla moc ráda za osudy ostatních dívek. Pokud jste přelouskali Selekci tak toto určitě doporučuji!

26.11.2017 4 z 5

Pan Sova Pan Sova Arnold Lobel

Toto byla úplně první kniha, kterou jsem kdy přečetla, takže je to taková srdcovka. Je to už nějaký ten pátek, ale moc se mi líbila. Vzpomínám na ní jen v dobrém.

13.05.2018 5 z 5

Tereza – Etiketa pro dívky Tereza – Etiketa pro dívky Ladislav Špaček

Myslím, ze Tereza se v některých situacích chovala moc přehnaně. Třeba když viděla Nika jak se jen baví s jinou holkou a hned odbehla trapně s brekem. A taky dokonalý Nik byl přehnaný. Který kluk v dnešní době řeší jestli bude mít ubrousek na klíně nebo na stole a zná celou historii Prahy. Celkově se Tereza chovala asi jako čtrnáctiletá.

24.02.2018 3 z 5

Zbožňuji tuto knihu! Četla jsem ji v angličtině a musím říct, že je to vážně pecka. Grafické zpracování je přenádherné. Jak přebal knihy tak i ilustrace jsou povedené. Příběhy jsou psány velice poutavě a zajímavě, takže zaujmou každého. Jen mě mrzí, že většina žen z knihy pochází z USA. Z mnoha evropských zemí tam není vůbec nikdo. Ale to je jen detail.

13.05.2018 5 z 5

Hodinová věž Hodinová věž Natalja Ščerba