Karolína18 Karolína18 komentáře u knih

Panna nebo Blíženec Panna nebo Blíženec Lenka Lanczová

Vynikající pokračování. Možná o něco horší než první díl, ale to mu neubírá na zajímavosti. V první polovině mě trošku štval Dick se svými světáckými poučeními, ale postupně jsem si ho opět velmi oblíbila. Vážně se mi líbí nevinnost vztahu Dicka a Evy a moc se těším, až se pustím do třetího dílu.

11.08.2014 5 z 5

Znamení Blíženců Znamení Blíženců Lenka Lanczová

Abych řekla pravdu, ze začátku mě trošku vyděsilo, že je hlavní hrdince 14 let. Pohrdavý úšklebek mi ale z tváře zmizel hned po pár stránkách. Nasmála jsem se a trnula hrůzou při křivých obviněních nebo trapasech. Nakonec mi bylo vlastně jedno, jak stará je Eva. Tahle knížka mě prostě pohltila a nemůžu jinak než doporučit dál.

10.08.2014 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Tato knížka mi přijde od ostatních tak rozdílná. Téměř v každém milostném příběhu jsou problémy celou dobu. Napravují se a hlavní hrdinové se z nich učí, ale Božský cizinec (stejně jako Božský bastard) budí dojem, že se žádná vážnější krize neobjeví. A najednou BUM! Pár stránek před koncem je to konečně tady a přesně v té chvíli nemůžete odtrhnout od řádků oči a to mě na tom baví.

10.08.2014 4 z 5