Karliste Karliste komentáře u knih

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Ztotožňuji se s některými komentáři. Mám ráda fantasy a knihy podobných témat, i když věk na to už úplně nemám :-) Svůdné zlo se mi líbilo, ale zase, moc jsem od toho očekávala nebo už začínám být na tyto knížky moc stará :D Hlavní hrdinové se chovají celkem uvěřitelně, ale jak píše Shinju, občas je to brak, všechno se tam děje strašně rychle, nic se nevysvětlí. Nevím, za mě maximálně 3 hvězdy. Například knihy s podobným tématem od Lauren Kate je mnohem lepší a vyspělejší. Jako odpočinková četba (kteroou já preferuju) je ale dostačující.

20.02.2015 3 z 5

Trůn lebek Trůn lebek Peter V. Brett

Nevím, jestli se vyplatilo dvouleté čekání na knihu. Za ty dva roky jsem toho hodně zapomněla, takže jsem si spoustu věcí musela připomínat. Jak se píše i u jiných komentářů, pasáže s Leeshou a pak s Arlenem byly asi nejlepší a nejzajímavější. Jinak počtem mrtvol se Trůn lebek přibližuje sérii Píseň ledu a ohně, což teda vůbec neoceňuji. Nezdá se mi, že by se něco vyřešilo, mám pocit, že tenhle díl byl jakási výplň pro velké finále (aspoň v to doufám!). I tak ale super, za 4 hvězdičky :-) Mě se "vyzdvihování ženských postav" dost líbilo :-p

13.05.2016 4 z 5

Jestli zůstanu Jestli zůstanu Gayle Forman

Hezká odpočinková kniha, trochu smutná, ale čekala jsem něco víc, možná přehnaná očekávání..měla jsem ji přečtenou za den :-) Film by mohl být fajn.

20.02.2015 3 z 5

Velmi zajímavá kniha, měla jsem verzi bez obrázků, takže ne tak zase moc strašidelné, první polovina byla výborná, napětí se dalo krájet. Bohužel ve druhé části už kniha tak dobrá nebyla, ale i přesto velmi dobré čtení. Těším se na další díl, až budu mít možnost si ho přečíst :-)

06.09.2014 4 z 5

Drak Jeho Veličenstva Drak Jeho Veličenstva Naomi Novik

Moc pěkná oddychovka, hezky napsané. Občas mě malinko nudily popisky bitev, ale jinak moc fajn!

19.08.2014 4 z 5