Kami97 Kami97 komentáře u knih

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

První jsem viděla filmy, které mě zaujaly a proto jsem se rozhodla si přečíst i knihy. Děj rychle plynul a postavy Gideona a Gwen jsem si velmi oblíbila. Už se těším, až si přečtu zbylé dva díly.

30.03.2019 5 z 5

Snílek Neznámý Snílek Neznámý Laini Taylor

Kniha mě okamžitě zaujala svou obálkou a i anotace zněla zajímavě. Bohužel byl opak pravdou a kniha mě absolutně nebavila. Z postav mě bavil jen Lazlo, zbytek byl nesympatický. Do čtení jsem se nutila a další zklamání následovalo po zjištění, že příběh bude pokračovat v další knize, kterou už rozhodně kupovat nebudu.

13.03.2019 1 z 5

Kletba porodní báby Kletba porodní báby Sabine Ebert

Pro mě nejslabší díl série, ale jen kvůli popisu křížové výpravy, který mě vůbec nebavil. Na kapitoly, které se vraceli zpět do Míšně/Freibergu jsem se při čtení nejvíc těšila. V této knize jsem si strašně oblíbila Dietricha, který konečně dostal větší prostor.

10.03.2019 4 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Kniha vtáhne do děje hned od první stránky a pustí až na té poslední. Naprosto jsem se zamilovala do stylu jakým Sabine Ebert píše. Marta mi byla sympatická od prvního momentu a opravdu ji obdivuju za její vnitřní sílu, díky které přestála všechny zkoušky, které jí život dával. A že jich bylo. Rozhodně doporučuji celou sérii, kterou si ráda přečtu znovu.

10.03.2019 5 z 5