kaja778 kaja778 komentáře u knih

Důvod dýchat Důvod dýchat Rebecca Donovan

Kniha je velmi hezky napsaná, má velmi zajímavý děj a donutí člověka si jí přečíst do konce.
S knihou jsem velmi spokojena, nenudíte se u ní a dá se dobře číst.

21.03.2018 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Kniha je jedním slovem skvělá.
Je úžasné to číst z pohledu Deana Holdera, četla jsem i díl z pohledu Sky, ale tenhle mě více zaujal a bavil.
Konečně kniha o něčem, kde je normální kluk i v celku normální holka s velmi dobrou zápletkou.
Nestačila jsem se divit, jak se to postupně vyvíjelo a čtení mě neskutečně bavilo, nemohla jsem se od knihy odtrhnout.
Možná byla trošku přehnaná scéna na začátku, kdy Sky omdlela, ale aspoň jsem se pobavila.
Rozhodně dávám nejvyšší hodnocení, kniha je vskutku skvělá a vřele doporučuji si jí přečíst.

21.03.2018 5 z 5

Otrocká krása Otrocká krása Ilka Pacovská

Hrozné! Kniha, mě osobně, nezaujala. Děj zbytečně protáhlý, vmáčkl by se do pár stránek! Je to velmi nudné čtení a pokud jste četli Harryho Pottera, tak vám brzy dojde, že to je napodobenina, akorát o hodně horší.
Kniha se celkově velmi blbě čte a popisování je jeden velký propadák. Nedoporučuji jí číst, je to jedna z nejhorších knih, které jsem měla možnost spoznat (a to jsem jich přečetla vážně hodně).
Kniha je podle mě na úrovni desetiletého dítěte a jsem velmi rozhořčená, že se nedá dát záporná hvězdička, hodnocení.
Doopravdy kniha, která je jedna velká hrůzostrašná věc, kterou už nechci ani vidět.
Hrůza, děs, kniha bez pointy a o ničem. Ztráta času!
Už teď vím, že si od autorky žádnou další knihu nepřečtu.

21.03.2018 odpad!