Kaja42 Kaja42 komentáře u knih

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Kniha se krásně četla,byla poutavá odd samého začátku,autorka si vybrala velmi těžké téma a dokázala mě vtáhnout do děje,doby velmi nenásilně.

10.03.2020 5 z 5

Kosec Kosec Neal Shusterman

Kniha neměla chybu,svým poutavým dějem mě provedla od začátku do konce.Je sice pro mládež,ale poučit se z ní může každý.Je tu láska,která se nesmí projevovat navenek,pokora,úcta ke starším a zkušeným a zároveň si mládež utváří svoje názory.Mé očekávání určitě nezklamala.

15.07.2019 5 z 5

Zmizelý Zmizelý C. L. Taylor

Pro mě úplný debakl,jediné,co jí můžu přidat k dobru je,že se četla rychle,ale obsah knihy byl pro mě slabý,děj nepoutavý,do kolonky thriler,bych jej vůbec neumístila

15.07.2019 1 z 5

Černá hvězda Černá hvězda Michèle Maillet

Tady jsem se nemohla začíst.Nevím,co mě odrazovalo od této knihy?Snad,že tam vystupovali dvojčata,styl autorčina psaní,opravdu nevím.Slyšela jsem na knihu dobré recenze,ale my jsme nebyly kamarádky.

15.07.2019 2 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Kniha mě uchvátila svým obsahem,příběhem,kde i přes všechna úskalí se projevila láska,solidarita a spolupráce a zasvětila mě do této doby.

15.07.2019 4 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Kniha se četla velmi dobře hned od začátku.Vedla mě pěkně k tomu,co jsem chtěla,ppřechod v čase nebyl vůbec překážkou,do poslední chvíle jsem netušila,kde může Billy být a takový konec jsem nečekala.

15.07.2019 4 z 5