K4t13 K4t13 komentáře u knih

Doba jedová 2 Doba jedová 2 Anna Strunecká

Doba jedová 2 na mě zapůsobila o něco víc, než její první díl. Zřejmě to bude výběrem témat, která mi jsou bližší. Kniha je také o něco více čtivá, než ta předchozí. Oceňuji, že autoři zveřejnili rovněž názory odborníků jiné oblasti na jejich tvrzení a také dopisy, ve kterých s nimi ostatní nesouhlasili. Faktem je, že čtenář v tom potom může mít zmatek, ale už je na jeho zvážení na čí argumenty dá a jak (pokud) to ovlivní jeho životní styl.

25.07.2015 5 z 5

Konec prokrastinace Konec prokrastinace Petr Ludwig

Nebylo to špatné, ale nebylo to ani dobré. A hlavně mi to bylo víceméně k ničemu. Ale obrázek křečka pobavil.

09.05.2015 3 z 5

Rukověť bojovníka světla Rukověť bojovníka světla Paulo Coelho

Vskutku krásná knížka typická pro Coelha. Je v ní spousta pravdy a spousta významů psaných mezi řádky. Jediné, co se mi na knize nelíbilo, bylo její náboženské zaměření, ale to je čistě můj subjektivní pocit a není mým záměrem vás od čtení Rukověti bojovníka světla odradit. Pokud máte Coelha rádi, určitě jí přijdete na chuť.

10.03.2015 4 z 5

Jedenáct minut Jedenáct minut Paulo Coelho

Kniha Jedenáct minut se čte sama. Odtrhnout se od ní je, takřka, nemožné. Paulo Coelho mě čím dál více utvrzuje v tom, že je génius. Jedenáct minut dokáže opravdu vzít za srdce. Je v ní krásně vidět, jak hlavní hrdinka, Marie, přežívá a čeká na den, kdy konečně bude šťastná. Troufám si říct, že takhle žije spousta lidí, a právě proto se čtenář dokáže určitým způsobem s Mariiným příběhem ztotožnit. Za sebe mohu jen doporučit.

28.12.2014 5 z 5