JustLea JustLea komentáře u knih

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

Rozhodně jedna z nejlepších knížek, které jsem kdy četla! Takový zvrat událostí jsem vůbec nečekala ... Nemůžu o ní říct nic špatného.
Upřímně, nejdříve jsem si myslela, že to bude něco depresivního, ale to jsem se opravdu hodně spletla. Všem bych chtěla tuhle knížku jedině doporučit :D :).

12.08.2016 5 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Tuhle knížku už jsem kdysi četla, ale pro velký úspěch jsem si jí prostě musela zopakovat :D.
Když jsem jí četla poprvé, přečetla jsem ji asi za den, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Změnila můj pohled na svět a začala jsem se díky ní dívat na věci z úplně jiného úhlu. Beru ji jako jednu z mých nejoblíbenějších knih.
Podruhé už se mi četla o něco pomaleji a od začátku mi připadala daleko smutnější, protože už jsem věděla, jak to celé skončí ... :D
Myslím, že je to asi nejlépe napsaná kniha od Greena a rozhodně ji všem doporučuju :).

18.08.2016 5 z 5

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Kniha se mi celkově hodně líbila, patří mezi ty knihy, které po přečtení první věty nedokážete jen tak odložit. Will od Davida Levinthana mi ze začátku připadal docela nesympatický, ale během čtení jsem názor na něho úplně změnila. Knížku na podobné téma jsem ještě nikdy nečetla, takže mi námět a zpracování připadá opravdu originální. Jediné, co bych vytkla, je to, že mi připadaly vedlejší postavy (asi kromě Drobka Coopera) málo popsané- nedokázala jsem si pořádně představit, jak přesně vypadá Maura, Jane, Gideon a vlastně ani Johnův Will Grayson. A taky mi konec připadá ještě docela otevřený, zajímalo by mě, jak to dopadlo s Willem a Drobkem po muzikálu.

10.08.2016 4 z 5

Mezi dvěma světy Mezi dvěma světy Scott Westerfeld

Musím uznat, že jsem opravdu ráda, že jsem na tuhle knihu jen tak náhodou narazila v knihovně. Četla se opravdu dobře a podle mě je velmi originální a nápaditá. I když to asi nebude jedna z těch knih, na které budu vzpomínat do konce života a uznávám, že se nemusí líbit všem, mně se četla jedním dechem :).

14.10.2016 4 z 5