juni juni komentáře u knih

Koruna Koruna Kiera Cass

Zakončení Selekce bylo skvělé. Celou sérii jsem musela mít v knihovničce, a taky že mám. Nemám rády tyhlety ,,slaďáky'', ale tahleta série mě dostala. V budoucnu se k ní zase vrátím.

06.07.2018 5 z 5

Americké zápisky Americké zápisky Barbora Jiříčková

Knížku mi doporučila moje kamarádka. Od této knihy jsem moc nečekala, ale milé mě překvapila a moc se mi líbila. Je to příjemné čtení na prázdniny na pláž.

06.07.2018 5 z 5

Poslední z bohů Poslední z bohů Rick Riordan

I poslední díl byl naprosto úžasný. Do Percyho jsem se snad zamilovala. Právě čtu Bohy Olympu a je tam zmínka o Percym ;)

31.03.2018 5 z 5

Bitva o labyrint Bitva o labyrint Rick Riordan

Pokračování příběhu se mi moc líbilo. Hlavně forma, jakou je to psané. Těším se na poslední díl.

31.03.2018 5 z 5

Prokletí Titánů Prokletí Titánů Rick Riordan

První dva díly jsem viděla jenom jako filmy. Moc se mi líbily, narozdíl od knih. To se mi moc často nestává, že by pro mě byly lepší filmy než knihy. Příběh se četl rychle a byl pojat vtipně, tedy alespoň mě přišlo.

25.12.2017 3 z 5

Proroctví Proroctví Rick Riordan

Na tuhle knihu měli u mě ve třídě tolik referátů, že jsem si nakonec řekla, že si ji přečtu a vůbec jsem nebyla zklamaná. Líbilo se mi střídání postav, které popisovali děj ze tří úhlů. Hned jsem si zamilovala Jasona a Piper. Později dokonce i Lea, který se mi ze začátku moc nezamlouval. Těším se na pokračování.

12.11.2017 5 z 5

Neptunův syn Neptunův syn Rick Riordan

Líbil se mi návrat k Percym, i když jsem viděla jenom filmy. Jenom mi tam chyběl Jason, do kterého jsem se okamžitě zamilovala.

12.11.2017 5 z 5

Příběhy neoblíbený pařičky Příběhy neoblíbený pařičky Rachel Renée Russell

Když mi bylo asi 10 let, četla jsem tuto knihu pořád dokola a dokola a... V 10 bych jí dala určitě 5 hvězd, ale ted' jenom 2 hvězdy

10.11.2017 2 z 5