jitka7 jitka7 komentáře u knih

O mašince Tomášovi 09 O mašince Tomášovi 09 Wilbert Awdry

Půjčujeme v knihovně a děti prostě mašinky milují. Takže je vracíme a půjčujeme zase znovu.

O mašince Tomášovi 10 O mašince Tomášovi 10 Wilbert Awdry

O mašince Tomášovi 02 O mašince Tomášovi 02 Wilbert Awdry

O mašince Tomášovi 01 O mašince Tomášovi 01 Wilbert Awdry

Velká kniha o mašince Tomášovi 1 Velká kniha o mašince Tomášovi 1 Wilbert Awdry

Princ Bajaja Princ Bajaja Božena Němcová

Mě se princ Bajaja nelíbil. Nikdy, ani jako malé, ani teď jako velké. Dětem ji zatím nečtu, mají momentálně radši více ilustrované pohádky. Kde mi jeden vypráví a rozvíjí svůj příběh.

08.01.2020 2 z 5

O Šípkové Růžence O Šípkové Růžence Vojtěch Kubašta

Tak tohle je prostě klasika. Krásná pohádka, provedená v prostorovém leporelu. Děti mají tato leporela oblíbená.

Kniha džunglí - Maugli a opice Kniha džunglí - Maugli a opice Walt Disney

Mauglí, Balů a Baghíra ... které dítě by nemilovalo toto dobrodružství.

08.01.2020 5 z 5

Velké stroje Velké stroje kolektiv autorů

Tak u nás tato knížka nemůže chybět. Jelikož prcek ujíždí na strojích a autech, tak takové knihy musíme mít doma :)

Ilustrovaný atlas zvířat Ilustrovaný atlas zvířat Francisco Arredondo

Krásná, můj tříletý syn jí má velmi rád a už si v ní rád listuje i dvouletý. Hodně zvířátek, pěkná ilustrace. Doporučuji. Můžou používat i malé děti. My ji máme už rok a pořád se k ní často vracíme.

Rok v lese Rok v lese Emilia Dziubak

Nádherná kniha, krásná ilustrace, krásné vysvětlení ročního období. Zkusila jsem koupit jednu, ale pořídím i ostatní. Ta se povedla.

Bambi - prostorová kniha Bambi - prostorová kniha neznámý - neuveden

Krásná ilustrace a hezky udělaná prostorová kniha. Příběh je trošičku morbidní, aspoň pro mého syna, takže momentálně určité pasáže trošku vynecháváme.

Sněhurka a sedm trpaslíků Sněhurka a sedm trpaslíků Walt Disney

Nádherná pohádka i nádherné filmové zpracování. Disney patří mezi mé oblíbence.

08.01.2020 5 z 5

Rumcajs Rumcajs Václav Čtvrtek (p)

Krásné příběhy. Miluju knihu i večerníček.