O mašince Tomášovi 01

O mašince Tomášovi 01 https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94730/o-masince-tomasovi-94730.jpg 4 28 6

O mašince Tomášovi série

Co všechno Tomáš neprožil! Jeho strojvedoucí ani požárníci si s ním už nevědí rady,a jeho kamarád Gordon? I ten je na něj krátký.Podaří se Tomášovi najít přátelé,kteří by ho vytáhli z bryndy? Knížka obsahuje tři vzrušující dobrodružství o Tomášovi a jeho přátelích doprovázené mnoha veselými obrázky.

Literatura světová , Pro děti a mládež , Pohádky

Vydáno: , Egmont (ČR)

Thomas story treasury

haWranka
06.08.2023 3 z 5

Příběhy jsou hodně prosté a nijak extra zajímavé. Ale ilustrace jsou milé a mnohem lepší, než pozdější počítačové.

Luky110812
25.03.2023 3 z 5

Syn si četl sám. Hodnocení zajímavé příběhy.

dancadragneel
31.01.2023 4 z 5

Mašinka Tomáš má u nás doma prostě vždycky úspěch. Tohle je v pořadí třetí kniha a obě dvě děti si jí oblíbili stejně jako já. Příběhy jaou krátké a tak skvěle pro nejmenší posluchače.

Sagisia
12.02.2022 5 z 5

Tento kreslený Tomáš je mnohem hezčí a mně milejší než ten 3D seriálový. Příběhy jsou podle mě povedené, pro malé děti srozumitelné a krátké. Nikdy jsem nebyla zrovna Tomášův fanoušek, ale zatím mě první dva díly příjemně překvapily.

jitka7
08.01.2020 4 z 5

Půjčujeme v knihovně a děti prostě mašinky milují. Takže je vracíme a půjčujeme zase znovu.

Lusik88
05.01.2020 5 z 5

Krasna detska knizka. Novodobe zahranicni pohadky opravdu nemusim, ale toto jsou opravdu mile a jednoduche pribehy. Doporucila bych ji jako prvni knizku pro deti od dvou let. Ilustrace je vydarenejsi v prvni a druhem dile. Ostatni dily uz nemaji takove kouzlo. Ty uz jsou asi urcene pro vetsi deti.

Autoři knihy

Wilbert Awdry