O mašince Tomášovi 08

O mašince Tomášovi 08 https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/9872/o-masince-tomasovi-9872.jpg 4 16 4

O mašince Tomášovi série

Hu-hůůůů! Užitečné mašinky jsou tu s pěti zbrusu novými příběhy, které zažily na ostrově Sodor.Setkáte se v nich s autobusem Bertiem, s tvrdohlavou mašinkou Daisy, s nabručeným Dieslem, s parním traktorem Trevorem, kterého zachránil místní vikář, a také se supermoderní a elegantní lokomotivou Spencerem.Ten se napřed naparoval, ale nakonec sportovně uznal, že i sodorské mašinky umějí jezdit.... celý text

ElikaS
15.05.2021 4 z 5

Pohádky o mašince Tomášovi nás nikdy nezklamou. Syn má mašinky rád, líbí se mu ilustrace a baví ho vymýšlet, co mašinky zase provedou. Příběhy v sobě mají vždy nějaké poučení. A pěkně se čtou.

bibi.r
04.08.2020 3 z 5

2,5 *
Pro děti od 3-4 let.
Jednoduché čtení pro malé vláčkové nadšence. Knihy půjčujeme z knihovny a svou délkou jsou naprosto ideální na čtení před spaním.

jitka7
08.01.2020 4 z 5

Půjčujeme v knihovně a děti prostě mašinky milují. Takže je vracíme a půjčujeme zase znovu.

Jessybelle
13.11.2017 4 z 5

Pro milovníky vlaků ideální. Malým čtete a líbí se jim obrázky, mladší školáci čtou sami.

Autoři knihy

Wilbert Awdry