JARKAF JARKAF komentáře u knih

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Hlavně že se prodává a mluví se o ní už druhým rokem. Mě se kniha líbila. No, a přála bych všem ženám zažít alespoň z poloviny pocity hlavní hrdinky. Neřešte popisy scén, ale pocity, neřešte bohatství v penězích, ale v srdci. Pokud je srdce prázdné tak vám ani miliony nepomůžou. Pokud závidíte už jenom tu představu bohatství, případně vnitřní bohyni, tak škoda, unikne vám (podle mne) podstata knihy. A to, jak si život dokáže "zahrávat" s dítětem a jak těžko se člověk zbavuje traumat. Docela jednoduše napsaný příběh, a to je to co ho prodává. Já ji doporučuji.

19.12.2013 5 z 5

Vědomí léčí Feldenkraisova metoda dynamického zdraví Vědomí léčí Feldenkraisova metoda dynamického zdraví Steven Shafarman

Feldenkraisova metoda je úžasná ! Měla by se povině vyučovat už od základní školy !
Vřele tuto knihu doporučuji všem i těm, kteří se již s tématem sešli a zatím nejsou přesvědčeni o celostním efektu na tělo.
Tohle při troše snahy a trpělivosti totiž funguje.

19.12.2013 5 z 5

Ztělesněná zkušenost - Procesuální práce s tělem Ztělesněná zkušenost - Procesuální práce s tělem Stanley Keleman

Velmi zvláštní zjištění JAK fungujeme. Nutné je zamyšlení a silná vůle něco měnit.