Vědomí léčí Feldenkraisova metoda dynamického zdraví

Vědomí léčí Feldenkraisova metoda dynamického zdraví https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/185215/vedomi-leci-feldenkraisova-metoda-dynamickeho-zdravi-185215.png 5 5 2

Feldenkraisova metoda je revolučním přístupem ke zdraví. S její pomocí se každý člověk může naučit pohybovat efektivněji a pohodněji.Tato metoda navazuje na přirozený způsob, kterým jsme se v dětství učili lézt, chodit a mluvit. Ve spojených státech a v Kanadě vyučuje Feldenkraisovu metodu přes tisíc diplomovaných učitelů. Vědomí léčí je první knihou, která vysvětluje Feldenkraisovu metodu srozumitelným jazykem. Obsahuje šest základních lekcí, které vám pomohou uvědomovat si, jak dýcháte, sedíte a chodíte. Uděvomujete-li si svůj pohyb, stáváte se pružnějšími. S pomocí Feldenkraisovy metody se můžete naučit zmírňovat bolest, zvyšovat pružnost a zotavovat se z tělesného i citového stresu. Cviky z této knihy můžete dělat doma nebo v zamětnání a dokonce i v autě. Nejsou v rozporu s žádnou terapií ani cvičebním programem. Feldenkraisovy lekce ukazují, že takové problémy jako jsou svalová strnulost nebo stres nevyžadují vnějších zásahů, neboť lék máme v sobě.... celý text

Literatura světová
Vydáno: , Pragma

Awareness Heals , 1997

knihyKeMne
11.04.2021 4 z 5

Zázračná metoda na všechny tělesné problémy. Knížku napsal tajemník a žák Mosheho Feldenkraise. Kromě vysvětlení podstaty metody předkládá i 6 lekcí tak jako pro každodenní život, jak se udržet fit. Protože léčebná metoda je šita potom každému na míru. Lekce jsem si vyzkoušela, jde o to si uvědomit vlastně celou svou kostru a každý sval a každý pohyb. Pohybovat se vědomě. Pro mě to bylo těžké, nápor na mozek, což jen dokazuje, jak málo své tělo obvykle vnímáme.

JARKAF
19.12.2013 5 z 5

Feldenkraisova metoda je úžasná ! Měla by se povině vyučovat už od základní školy !
Vřele tuto knihu doporučuji všem i těm, kteří se již s tématem sešli a zatím nejsou přesvědčeni o celostním efektu na tělo.
Tohle při troše snahy a trpělivosti totiž funguje.

stres zdraví Feldenkraisova metoda léčba bolesti

Autorovy knížky

2005  96%Vědomí léčí Feldenkraisova metoda dynamického zdraví