Janizoun Janizoun komentáře u knih

Cristiano Ronaldo - oficiální biografie Cristiano Ronaldo - oficiální biografie Guillem Balague

Jsem fanynka, co dodat... Fanouškům se bude líbit :-)

12.08.2022 4 z 5

Vesmír Vesmír Zdeněk Horský

Opět kniha, kterou jsem v mládí "hltala" a milovala. Je pravda, že dnes už je "zastaralá", ale dříve to byla "špica" mezi knihami v této literatuře. U mě má též čestné místo v knihovně i dnes. A je mi líto, že tu má tak málo hodnocení.

12.08.2022 5 z 5

Tlapková patrola - Dobrou noc, tlapky! Tlapková patrola - Dobrou noc, tlapky! kolektiv autorů

Tuto knihu považuji za nepovedenou. Myslím, že děti jí ani moc nemohou pochopit. Já měla co dělat :-) Divné příběhy, na děti až moc moderní... Bohužel jediné co pochválím jsou ilustrace.

12.08.2022 2 z 5

Vesmírní sousedé naší planety Vesmírní sousedé naší planety Zdeněk Kopal

Kniha, která mě v mládí hodně oslovila a patří mezi mé oblíbené dodnes. Divím se, že zde nemá moc hodnocení.

12.08.2022 5 z 5

Nedvědi na Strahově Nedvědi na Strahově Petr Novotný

Tak to se vůbec nepovedlo. Ačkoliv jsou Nedvědi pro mě nej..., kniha je "děs" ... Souhlasím s předešlým komentářem.

12.08.2022 1 z 5

Vojta a medvěd Petr Vojta a medvěd Petr Věra Adlová

V této knížce je milý příběh odehrávající se převážně v centru Prahy. Vypráví o medvědovi z cirkusu, který se seznámí se školákem Vojtou z II.B. Vojta si půjčí od pána co se o medvěda stará na pár dní medvěda domů a co spolu zažijí a jak všechno dopadne, to se dozvíte, když si knihu přečtete.
Nám se čtení líbilo a "Vojta a medvěd Petr" od nás dostávají to nejvyšší hodnocení.

14.05.2024 5 z 5