JaninkaB JaninkaB komentáře u knih

Svět bez stížností Svět bez stížností Will Bowen

Jen bych chtěla uvést na pravou míru, že kniha nedělá reklamu na fialové náramky, jak níže někdo zmínil v komentáři. Jsem teprve u druhé kapitoly a už několikrát doporučili, že člověk může jako počítadlo použít cokoli jiného: přehazovat minci z jedné kapsy do druhé, dát gumičku na ruku nebo jakýkoli náramek. Cokoli co máte stále u sebe a můžete to přesouvat.

20.04.2020

Kdo nehřeší, nežije Kdo nehřeší, nežije Marcela Mlynářová

Fajn knížka, taková na zasmání, i poučná a inspirujíci, jak se dá žít a brát věci jinak. Doporučím i mamince a dál.

09.09.2019 5 z 5

Tvoje dítě jako šance pro tebe Tvoje dítě jako šance pro tebe Zdeňka Jordánová

Výborná kniha s několika Aha! momenty to mne. Člověk musí být už otevřený, aby chápal. A hlavně přijmout zodpovědnost za svoje okolnosti.
Nedávala bych to jako knížku pro nastávající rodiče.
Tvoje dítě vnímám spíš jako šanci pro naše vnitřní dítě. Často ho máme stále zamrzlé a bolavé uvnitř dospělého těla.

10.01.2020 5 z 5

Jak rozdojit kozla Jak rozdojit kozla Laura Janáčková

Tahle knížka je špatný vtip, po 23 stranách odkládám pryč z domu. Pár seriózně působících dat z výzkumů, pokus o humor, který ale jen uráží anebo je plný vulgarit. Má to jedovatou slinu, tohle nikomu k dobrému vztahu nepomůže. Asi má paní spisovatelka trpké nezpracované zážitky s muži. Možná je kniha dobrá pro nějakou ženu čerstvě po rozchodu, kde je potřeba uvolnit plno hněvu.

27.12.2019