Jancas.s Jancas.s komentáře u knih

10 rande naslepo 10 rande naslepo Ashley Elston

Taková naivní bejkárna, kdy víte od půlky knihy zcela natuty, jak to celé dopadne. Nejsem ta pravá cílovka :D

30.08.2021 2 z 5

Zápisník radosti - 365 tipů, jak mít a dělat radost každý den Zápisník radosti - 365 tipů, jak mít a dělat radost každý den Jana LeBlanc

Zápisník radosti není samozřejmě kniha v pravém slova smyslu - obsahuje 356 stran a každý den si do něj člověk zaznamenává, co mu udělalo největší radost. Já jej dostala minulé Vánoce a tím pádem finišuju, největší radost mám z toho, že si člověk uvědomí fakt, že je každý den něčím pozitivní, ať jde o sebemenší maličkost :) Koupím si i na další rok.

29.12.2020 5 z 5

Penis nemá uši Penis nemá uši Marek Dobrý

Nejsem žádný cíťa, ale v každé povídce byl cítit kus sajrajtu, který se tak úplně dobře nečet. Ne z hlediska obsahu, ale formy.

22.08.2019 2 z 5

Ve třiceti (poprvé) single Ve třiceti (poprvé) single Lisa Daily

Zcela uprimne - cekala jsem vice. O dost. Zacatek vypadal fakt slibne - trochu sileny rozvod, schuzky z netu a pak jen romantika, nuda, idealek, lehka zapletka, pak zase romantika. Cekala jsem, ani nevim proc, vice ironie, nadsazky, trapasu, a vono nic. Skoda.

17.12.2018 1 z 5

Rozmačkané ego se slaninou Rozmačkané ego se slaninou Lenka Požárová

Strašně fajn knížka o tom, když člověk miluje jídlo a cestování. Velmi lidské i když nešlo primárně o nějaký ucelený příběh, ale menší osobní zpověď.

29.03.2018 4 z 5