jana4550 jana4550 komentáře u knih

Dva krůčky po mokrém písku Dva krůčky po mokrém písku Anne-Dauphine Julliand

Jedna z nejkrásnějších a zároveň nejsmutnějších knížek, které jsem četla. Doporučuju

24.09.2017 5 z 5

S matkou na útěku S matkou na útěku Nancy Baker Jacobs

Kniha není špatná, nicméně mě nějak víc nezaujala, děj byl relativně nudný, konec trochu lepší a akčnější, relativně nečekaný závěr.

15.11.2014 3 z 5

Mormonka Mormonka Carolyn Jessop

Zajímavá, čtivá knížka. Nestačila jsem zírat, co se může stát v civilizované zemi...

26.07.2014 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Krásná knížka, dobře se četla. Ze začátku jsem trochu tápala kdo je kdo, ale po ,,seznámení" s postavami je to bez problémů. Když jsem knihu dočítala upustila jsem nejednu slzu, takový závěr jsem nečekala. Po dočtení jsem si pustila i film, který mne velmi zklamal, zvlášť ten absolutně jiný závěr než v knize.

05.12.2014 5 z 5

Problémy zazobaný holky Problémy zazobaný holky Babe Walker

Tak...knihu jsem objevila nahodou v knihovne. Libil se mi nazev a zhruba pulka knihy...pak uz to byla nuda bez vetsiho deje. Vzhledem k tomu, cim jako rodina, ted prochazime, tak mi jeji problemy prijdou opravdu ,,nechutne". Je to proste jen o povrchni holce....ztrata casu, alespon za mne.

25.11.2014 2 z 5

Než odejdu navždy: Skutečný příběh matky, který dojal celý svět Než odejdu navždy: Skutečný příběh matky, který dojal celý svět Marie-Laure Picat

Krásná knížka, čtivá. Měla jsem přečteno během dvou dnů. Kupodivu jsem neuronila ani slzu, bylo to tak zvláštně napsané. Moc se mi líbil přístup autorky k nemoci a vůbec životu. Muselo to být strašně těžké.

02.11.2014 5 z 5