jana3099 Online jana3099 komentáře u knih

Nikdy neumírej sama Nikdy neumírej sama Lisa Jackson

Knihy Lisy Jackson patří mezi moje oblíbené a zatím žádná, kterou jsem četla nezklamala.Tahle kniha je rovněž plná napětí, překvapení, ale i brutality některých lidí - psychopatů. No bylo tam sice až moc dvojčat, ale knihu jsem četla a četla a přečetla asi za dva dny a určitě doporučuji ;-)

09.12.2016

Nikdy neumírej sama Nikdy neumírej sama Lisa Jackson

09.12.2016 5 z 5

Gabra a Málinka 3. a 4. díl Gabra a Málinka 3. a 4. díl Amálie Kutinová

Knihy a příběhy Gabry a Málinky - knihy mého dětství ;-) úžasně čtivé a moje oblíbené,mám je dodnes ve sve knihovně ;-) (y)

05.12.2016 5 z 5

Dívka v červeném kabátku Dívka v červeném kabátku Kate Hamer

Knihu jsem přečetla, ale nijak zvlášť mě nenadchla, tento druh knih - o náboženství a lečitelství - zrovna nemusím.......nicméně jsem ji četla a četla ,abych se dozvěděla, jak příběh unesené dívenky skončí a fandila jsem jí .......

05.12.2016 3 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

jedním slovem úžasná, dobře se četla a nechybělo napětí a zamyšlení ;-)

03.12.2016 5 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Užasná knížka, úžasná spisovatelka.Knihu jsem přečetla za necelé dva dny a co dodat,výborně napsaná, nechybí napětí,a nečekané rozuzlení SUPER ČTENI ;-)

03.12.2016 5 z 5