ivousekk ivousekk komentáře u knih

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Vyborne pokracovani. Napinave, plne zvratu a malo predvidatelne. To, jak Kaz, mel vse promyslene a byl vzdy nekolik kroku napred, bylo vynikajici. Jen se nemuzu, stejne jako u prvniho dilu, zbavit pocitu, ze takhle nepremysli teenageri, ale nekdo aspon o 10 let starsi. Jsem zvedava na pokracovani.

15.01.2019 5 z 5

Polibek v Paříži Polibek v Paříži Catherine Rider

Bylo to fajn, na mne jen zbytecne moc premyslive. A bez vanocni atmosfery. Polibek v New Yorku se mi libil o dost vic.

12.12.2018 4 z 5

Kašlu na muže! Kašlu na muže! Zsuzsa Rácz

Podle anotace jsem čekala příběh a on to byl spíš soubor postřehů a různých zážitků. Ze začátku jsem byla docela rozčarovaná, hlavně z postů, které byly plné pocitů a různých myšlenkových pochodů. To mě prostě nebaví. Mám ráda příběhy, děj, přímou řeč... Myšlenky bez děje mě strašně nebaví. Naštěstí jich nebylo moc a zbytek byl "záznam" někdy i vtipných epizod. Za mne 3,5*

02.11.2018 3 z 5

Volný pád Volný pád Adam Hamdy

Opět super napínavý thriller. Spousta akčních scén a zvratů. Výborně měla nakročeno i romantická linka Wallace - Ashová. Ach jo, škoda, že to dopadlo úplně jinak, než jsem čekala. Každopádně jsem moc zvědavá na třetí díl.

05.10.2018 4 z 5

S láskou Luisa S láskou Luisa Barbara Metzger

Romanticka oddechovka jak ma byt. Dej svizne ubiha, hlavni hrdinka je sympaticka, hlavniho hrdinu si hned zamilujete a oba kolem sebe krouzi temer do poslednich stranek. Zadne hupsnuti na vec hned na zacatku, hezky si pockate. A to cekani bylo bezva :)

15.08.2018 4 z 5

Hřebec Hřebec Alice Clayton

Vynikající oddechovka. Na Nabíječe nemá, ale i tak rozhodně stojí za přečtení. Navíc si docela utahuje z knížek ala červená knihovna :-) Naprosto ideální čtení na léto.

10.07.2018 4 z 5

Zahrada nových začátků Zahrada nových začátků Abbi Waxman

Vyborna oddechovka. A i kdyz v ni tentokrat nejde tolik o ustredni dvojici a zda skonci spolu, jako spise o to, jak muze byt tezke vyrovnat se ztratou nekoho blizkeho a zacit znova zit, bude se vam libit. A vtipne navody k pestovani zeleniny jsou jako bonus :-)

03.06.2018 4 z 5