IvonaK IvonaK komentáře u knih

Ve vedlejší roli Jiří Lír Ve vedlejší roli Jiří Lír Jiří Siegel

Kniha spíš pojednává jenom o divadle a jinak nám toho Lír nic moc o sobě neřekl. Akorát mě tam pobavila fotografie Líra s deštníkem a její popisek.

14.06.2018 3 z 5

Nataša Gollová Nataša Gollová Aleš Cibulka

Věřím tomu že Naška musela být za mlada velice sympatický člověk. Bohužel koncentrák a ukr uzná bolest kloubů ji zničili radost ze života. Jinak velice pěkně napsaná knížka a dotýká se zde ve stručnosti i jiných slavných hereček této doby.

Zdravé nohy pro vaše dítě Zdravé nohy pro vaše dítě Christian Larsen

Velmi zajímavé nápady, jak naše chodidla zabavit i jinak, než aby musely být celý den v ponožkách. Můžou být od barvy, voňavé od mýdla a také jsou zde připraveny zajímavé cviky.

Můj recept na dlouhověkost Můj recept na dlouhověkost Zita Kabátová

Bylo to krásné početní a zároveň dojemné z toho důvodu že si i nějáká prvorepubliková herečka dokázala vážit života.

Jak žít a nezbláznit se Jak žít a nezbláznit se Lidmila Pekařová

Geniálně napsaná kniha o tom, kde se rozebírá pravdivý duševní vývoj dítěte a jak to rodič může za včasu ovlivnit aby se chovali, tak jak by měli.

Snář: 1000 klasických snů Snář: 1000 klasických snů kolektiv autorů

Ikdyž je knížka hodně objemná, tak řada základních pojmů zde chybí.

14.06.2018 2 z 5

Tvář bez masky (Skutečnost a sen) Tvář bez masky (Skutečnost a sen) Ladislav Pešek

Moc pěkná knížka která pojednává o Peškově divadelním a trochu i osobním životě. A uvnitř jsou krásné fotografie. Obzvlášt když byl Pešek mladý kluk.

Tři životy Lídy Baarové Tři životy Lídy Baarové Ondřej Suchý

Kniha kde herci a herečky vzpomínají na tuto herečku v dobrém a snaží se zachytit pochopitelně její klady. Jediné co bych tomu vytkla byli ohrané řeči o tom jak byla krásná. Každý má jiný vkus a zrovna u mě je to tak, že sice měla vzhled zajímavý, ale krásný určitě ne.

14.06.2018 3 z 5

Útěky Útěky Josef Škvorecký

Baarová zde prozradí úplně vše z hlediska jejího osobního života. Kniha se čte velmi dobře, akorát když seděla v tom vězení, tak mi ji bylo trochu líto.

14.06.2018 5 z 5

Života sladké hořkosti Života sladké hořkosti Lída Baarová (p)

Baarová trochu upravila své předešlé paměti. V této knize není tak otevřená jako v knize útěky a zatajila zde jednu její nejvýraznější věc.

14.06.2018 4 z 5