Iamblichos Iamblichos komentáře u knih

Plachetnicí kolem světa pro pírko tučňáka Plachetnicí kolem světa pro pírko tučňáka Rudolf Krautschneider

Asi bola chyba, ze som tuto knihu cital ako tretiu po sebe po ostatnych Krautschneiderovych knihach, ale postupne mi vsetky siahodlhe opisy zivota polobezdakov v roznych krajinach sveta zacali ist na nervy a preskakoval som ich..knihu som docital vo velmi zrychlenom mode

02.06.2019 3 z 5

Tanec s draky Tanec s draky George R. R. Martin

No....je to dlhe...tak dlhe ze keby to bolo o polovicu kratsie tak by to aj tak bolo dlhe....autor by uz mohol vynechat siahodlhe opisy myslienkovych pochodov, opisy oblecenia, opisy skonzumovaneho menu atd atd...skutocne sily s postupujucimi dielmi a narasatjucou hrubkou knih klesaju..docitane s dost velkym usili

07.04.2019 3 z 5

O obrovi, který neměl srdce v těle: Norské pohádky O obrovi, který neměl srdce v těle: Norské pohádky Peter Christen Asbjørnsen

Nehovorim, ze rozpravky nemaju povab, ale strasne sa opakuju, resp pribehy sa podobaju jeden na druhy

26.03.2019 3 z 5

Vina Vina Arnaldur Indriðason

No....opakovany pokus o "severske krimi", opat absolutne sklamanie. Bez atmosfery, bez nejakeho vtiahnutia do deja, o napinavosti ani nevraviac...mal som problem to docitat

07.02.2019 2 z 5

Třikrát seržant Cribb Třikrát seržant Cribb Peter Lovesey

Vyborne...mne doposial neznamy autor, asak kazdy jeden pribeh bol skvely

05.05.2018 5 z 5