hypersexuálka hypersexuálka komentáře u knih

Náhradník Náhradník Henry Charles Albert David

Moc krásné, hezky se to četlo. Je fajn se dozvědět taky jiný úhel pohledu než jen bulvár, média a oficiální vyjádření. V hodně věcech jsem s ním soucitila a chápala ho. Jako člověk má názory a pocity jako já. Za mě přátelský rozumný chlap který má v hlavě jasno a ví co chce, rodinný typ, který se dokáže postavit za sebe děti i svou ženu. Málokterý chlap takový je. A to mladí to je hodně úsměvné, kdyby nebyl známý veřejně tak nad těmi trapasy člověk mávne rukou a řekne si "nu chlapecká nerozvaznost, blbost" a zasměje se. Prostě co by jako chtěli od člověka který dospívá? Každý jsme dělal kraviny.

21.02.2024 5 z 5

Chlapidárium - deník otrlé holky Chlapidárium - deník otrlé holky Karolína Vrbasová

Autorku mám ráda, proto jsem se do knížky začetla. Je to oddychovka, přečetla jsem to během jednoho odpoledne. Srandovní příběhy ze života, takové vyprávění o životě a vztazích. Možná by bylo fajn některé příběhy více rozvést, neškodilo by. Přišlo mi, že až příliš vysoké nároky má autorka na muže? Nevím možná jen můj dojem, ale asi každý to nějak má a možná to i byla míra naivity v tom daném věku.

30.01.2024 5 z 5

Hematologie v kostce Hematologie v kostce Petr Cetkovský

Hodně zajímavé, obsáhlé a pochopitelně napsané. Pěkná práce.

30.01.2024 5 z 5

Cévní mozková příhoda - Prevence a léčba mozkového iktu Cévní mozková příhoda - Prevence a léčba mozkového iktu Valery L. Feigin

Kniha se četla dobře, hodně poučné a naučné, pochopitelné a dobře zpracované, je to přehledné. Viz i foto příloha.

10.01.2024 5 z 5

Kardiologie pro obor ošetřovatelství Kardiologie pro obor ošetřovatelství Eliška Sovová

Velmi poučná knížka, dobře se četla a dobře zpracovaná. Hodně mě to obohatilo.

02.01.2024 5 z 5

Život elfů Život elfů Muriel Barbery

Není to můj šálek čaje tento žánr. Přečetla jsem během dvou dnů, dalo se to, uklidňovalo mě to, jen nevím zda jsem vždy pochopila děj a posloupnost. Chvílemi jsem měla problem se vyznat zda se zrovna píše o Claře či Marii. Takové velmi oddychové, asi nejsem úplně cílová skupina čtenářů.

19.12.2023 2 z 5

Skok do tmy Skok do tmy Lubomír Kirman

(SPOILER) Kniha se krásně poslouchala, příjemně namluvená, příběh hodně zajímavý a poutavý. Vtáhlo mě to do děje. Tématika se mi moc líbila - duchovno, esoterika, osobní rozvoj. Vývoj událostí parádní, jen mi na konci bylo líto Kristýny tak trochu, byla v takové smutné roli. Ale Tibor se krásně vyhoupnul a naučil žít.

10.12.2023 5 z 5

Magořina Magořina Carlton Mellick III

Je to hodně ujetý, místy nereálný, vztahy propletené hodně, ale to by se dalo ještě pochopit. Čte se to dobře, lehce a rychle. Doporučuji u toho nejíst.
Ale jako oddychovka pro chvíle nudy proč ne.

05.09.2023 3 z 5

Osudové chvíle Osudové chvíle Louise L. Hay

Knížka je příjemná, čte se rychle, zajímavé příběhy duchovních lidí, které je změnili. Ze života a duchovní, doporučuji.

07.01.2022 5 z 5

Příběhy ze showbyznysu Příběhy ze showbyznysu Iva Frühlingová

Kniha se skvěle četla, paráda. Zajímavé příběhy, zkušenosti, lidsky podané.

30.01.2021 5 z 5

Příběhy modelek Příběhy modelek Iva Frühlingová

Nádherná kniha, skvěle se četla, některé příběhy jsou velmi vtipné, některé smutné, ale aspoň je vidět, že nic není jen růžové. Iva umí hezky všechno podat, je to velmi čtivé.

02.01.2021 5 z 5

Síla pozitivního přístupu Síla pozitivního přístupu Jon Gordon

Skvělé, čte se úplně sama. Krásně podaný příběh, stručně, jednoduše a hlavně pravdivé ze života. Určitě doporučuji.

17.03.2020 5 z 5

Jak si zjednodušit a zpomalit život Jak si zjednodušit a zpomalit život Brooke McAlary

Kniha super, čte se úplně lehce asi i proto, že je tak stručná a má 100 stránek. Praktické rady do života od ženské, která má práce, rodinu, manžela a uvádí tipy a rady jak se z toho každodenního koloběhu nezbláznit, jak si rozvrhnout den a činnosti, umět zaměřit pozornost na činnost, kterou zrovna děláte, umět si odpočinout a jak být flexibilní. Mě se to líbilo a doporučuji pro lidi, kteří nemají rádi bichle :-).

12.01.2020 5 z 5

Poprvé šéfem - Jak uspět na vedoucí pozici Poprvé šéfem - Jak uspět na vedoucí pozici Ralph Frenzel

Skvělá kniha, výborná příručka.

27.09.2019 5 z 5

Žárlivost - jak ji zvládat Žárlivost - jak ji zvládat Tomáš Novák