Jak si zjednodušit a zpomalit život

Jak si zjednodušit a zpomalit život https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351393/bmid_jak-si-zjednodusit-a-zpomalit-zivot-spk-351393.jpg 3 17 3

Rádi byste žili méně hektický a zároveň naplněný život? Přátelská a poutavě napsaná knížka vám s tím pomůže. Ukáže vám, jak si snadno a příjemně zjednodušit a zpomalit život a zaměřovat se na věci, které jsou pro vás důležité. Poznáte pět jednoduchých, ale účinných cvičení, která vám pomohou celkově zklidnit vypjaté dny. Dozvíte se, jak změnit rytmus svého dne tak, aby lépe vyhovoval vašim potřebám a namísto stresu se stal zdrojem pohody a radosti. Autorka vám také ukáže, jak se namísto urputné snahy o rovnováhu pracovního a osobního života raději přizpůsobovat aktuální situaci a vyvažovat denní aktivity podle toho, co se ve vašem životě právě odehrává. Motivující a inspirující knížka je určena všem, kdo chtějí změnit svůj život a přestat žít jako na dostizích.... celý text

drakamena
18.09.2022 2 z 5

Tak to bylo... nicneříkající. Beru, že pro autorku to asi fungovalo, mně osobně však její plán na jednodušší a pomalejší život připadal dost... no, naivní a místy až hloupý? ¯\_(ツ)_/¯

hypersexuálka
12.01.2020 5 z 5

Kniha super, čte se úplně lehce asi i proto, že je tak stručná a má 100 stránek. Praktické rady do života od ženské, která má práce, rodinu, manžela a uvádí tipy a rady jak se z toho každodenního koloběhu nezbláznit, jak si rozvrhnout den a činnosti, umět zaměřit pozornost na činnost, kterou zrovna děláte, umět si odpočinout a jak být flexibilní. Mě se to líbilo a doporučuji pro lidi, kteří nemají rádi bichle :-).

mariva
28.01.2018 2 z 5

Námět dobrý, ale většinu rad už člověk v mém věku zná, takže kniha je vhodná spíš pro věčně nestíhající mladé maminky s dětmi. Co mi ale vadí, je, že kniha má cca 100 stránek, na každé druhé je jen několik řádků, každé třetí je úplně prázdná, takže celý text by se normálně vešel na 5-10 stránek A4.

Brooke McAlary
australská