HoneyMM HoneyMM komentáře u knih

Báječné nakupování před svatbou Báječné nakupování před svatbou Sophie Kinsella (p)

Vtipná oddychovka, která se čte jedna báseň ;)

14.04.2013 5 z 5

Báječné nakupování se sestrou Báječné nakupování se sestrou Sophie Kinsella (p)

Vtipný protiklad v sestričce, která prostě ne a ne přijít na chuť nakupování jako Becky :)) Zase jsem se pobavila a skvěle jsem si odpočinula!

14.04.2013 5 z 5

Jméno hvězdy Jméno hvězdy Maureen Johnson

Pro mě osobně velké zklamání! Už jen samotná forma psaní byla dost zmatená, měla jsem pocit, jako když čtu knížku psanou několika autory. Samotný děj je víc lákavý na obalu než uvnitř, i když myšlenka je moc zajímavá, bohužel autorka se v tom doslova plácala. Hlavní hrdinka se jednou jeví jako inteligentní děvče, které používá všemožné odborné výrazy a v hned na to Vás zarazí svou doslovnou tupostí....

14.04.2013 1 z 5

Láska na zavolanou Láska na zavolanou Madeleine Wickham

Moc krásné čtení! :)

18.01.2013 5 z 5

Dokážete udržet tajemství? Dokážete udržet tajemství? Sophie Kinsella (p)

Knížka má dobrou a hlavně vtipnou zápletku. Občas jsem sice kroutila hlavou nad tím co všechno hlavní hrdinka provede, ale přesto jsem si u knížky krásně odpočinula a pobavila se :) Knížky od této autorky jsou pro mě balzám na duši! :)

28.12.2012 5 z 5

Dům na Páté avenue Dům na Páté avenue Candace Bushnell

Knížka mě nijak zvlášť neuchvátila a přišlo mi na škodu, že některé příběhy postav nebyli více rozvinuté.

28.12.2012 3 z 5

Bloody Mary Bloody Mary J. A. Konrath

První knížka, kterou jsem od tohoto autora přečetla a snad stačí, že jsem jí ani nedočetla a běžela jsem do knihkupectví pro další :)

01.09.2012 5 z 5