HMatlova HMatlova komentáře u knih

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Než jsem přečetla tuhle knihu, tak jsem netušila, že úchylárny můžou bejt nudný.

21.03.2023 odpad!

Selekce Selekce Kiera Cass

Lehká vykrádačka Hunger Games, jen se účastnice nemusí zabíjet, místo toho si navzájem očima škubou vlasy. Kniha je opravdu jednoduchá na čtení. Přijde mi, že nic nerozvádí úplně do detailu a myslím, že kdyby měla, tak by to autorka ani nedala. Postavy jednají (bohužel) přesně tak, jak byste to od nich čekali. Vtipná jsou i jména. America Singerová je zpěvačka, X Farmerová je farmářka. Je to opravdu pohádka pro starší děti. Jen mě docela překvapilo to osočování. Při třetí světové válce Čína napadla USA, Rusko napadlo USA, Čína napadla Rusko. Myslím, že pro dospělé tahle kniha není až tak záživná, pokud opravdu nemilujete princezny, ale pokud se dostanete za první třetinu, určitě ji budete chtít dočíst. Jen je škoda, že kniha opravdu nemá konec, ovšem dá se odhadnout už jenom z názvů dalších dílů.

29.08.2017 2 z 5

Průvodce po záhadách a strašidelných místech 2 Průvodce po záhadách a strašidelných místech 2 Karel Kýr

Nečekejte příliš vzrušení jak napovídá název. Mráz po zádech mi běhal tak u dvou příběhů, ze dva další byly zajímavé a jinak nuda.

07.08.2017 2 z 5

Drasticky děsivý Dexter Drasticky děsivý Dexter Jeff Lindsay (p)

Knížku jsem četla v originálním jazyce. Ze seriálu jsem něco viděla, ale přesto mě nezklamala.

11.09.2013 5 z 5