hkollmannova hkollmannova komentáře u knih

Morová rána Morová rána Margit Sandemo

Skutečně úžasná a nikdo ženského pohlaví by si ji neměl nechat ujít. Sága má neuvěřitelných 47 dílů, což člověka motivuje k tomu naučit se norsky:-)

30.11.-0001 5 z 5

Navždy mrtví Navždy mrtví Charlaine Harris

Celá série naprostá špička (5/5), jen mě trochu mrzel závěr, kdy partnerská linka prakticky nemá žádné šťastné uzavření. Fandila jsem Quinovi a Eric Northman je můj oblíbený knižní upír. Sookie je dost často otravná, ale to je většina knižních hrdinek
- samozřejmě bych všechno zvládla líp než ony od soulože až po záchranu světa :-D!

07.12.2017 4 z 5

Temná Raven Temná Raven Sylvain Reynard

Tak toto byla obrovská slabota (a platí pro celou trilogii) a to že jsem nadšená prakticky ze všeho. Už nikdy nebudu hledět na %. V knížce není jediná postava, která by si mě získala, člověk s ní sympatizoval, platonicky se do ní zamiloval (znáte to, že? :-) ), nikdo tam nemá smysl pro humor a tak podobně co u knižních postav člověk hledá, ba přímo očekává. Tento spisovatel další šanci nedostane.

06.12.2017 2 z 5

Dvůr trnů a růží 1–3 (box) Dvůr trnů a růží 1–3 (box) Sarah J. Maas

Nádhera! Hned začněte číst ????

28.06.2019 5 z 5

Mrtví do soumraku Mrtví do soumraku Charlaine Harris

Má nejoblíbenější knižní série s upíří tématikou. Sookie je tedy někdy otravná jak osina v zadku, ale mužské postavy jsou opravdu vybroušené k dokonalosti a ženská je musí milovat :-) Eric, Quinn, Sam. Všechny příběhy mají spát a čte se jedním dechem. DOPORUČUJI.

07.12.2017 5 z 5