Herda Herda komentáře u knih

Deník malého Minecrafťáka Deník malého Minecrafťáka Cube Kid (p)

Knížka mě bavila, protože jsem si to všechno mohl představit podle hry, co je na počítači. Už jsem si půjčil v knihovně i druhý díl.

02.08.2021 5 z 5

Vítek Vítek Bohumil Říha

Knížku mi půjčila babička. Kdysi ji četla maminka, teta i strýc. Také jsem si ji sám přečetl. Líbilo se mi hlavně jak jel Vítek do Prahy a taky jak počítal. Já mám počítání rád.

02.08.2021 4 z 5

Vynálezce Alva 3 Vynálezce Alva 3 Jiří W. Procházka

Nejlepší ze třech dílů. Líbilo se mi to.

23.03.2021 5 z 5

Vynálezce Alva 2 Vynálezce Alva 2 Jiří W. Procházka

Kniha se mi líbila o trochu více než první díl. Příběhy byly zajímavé, ale některé se mi zdály zdlouhavé. Třeba ten o kaštanech. Knihu jsem si četl sám. Nyní čtu třetí díl.

22.02.2021 5 z 5

Jak si Slávek načaroval dubového mužíčka Jak si Slávek načaroval dubového mužíčka Václav Čtvrtek (p)

Bylo to pěkné, líbilo se mi to. Nejvíc jak hledali dubového mužíčka.

27.01.2021 5 z 5

Ať žijí auta! – Pohádky z Brzdína Ať žijí auta! – Pohádky z Brzdína Petr Čepek

Příběh se mi líbil. Jen jsem občas nechápal některé věty. Knihu jsem četl večer před spaním, ale jen někdy. Četl jsem ji dlouho.

04.01.2021 4 z 5

Světová velkoměsta Světová velkoměsta kolektiv autorů

Jeli jsme na dovolenou do Prahy, tak jsem hledal v té knížce a některá místa jsme navštívili. U knížky a fotek teď doma vzpomínám.

14.09.2020 4 z 5

Hledej na středověkém hradě Hledej na středověkém hradě Francisca Valiente

Bavilo mě hledat v těch obrázcích.

14.09.2020 4 z 5

Vynálezce Alva Vynálezce Alva Klára Smolíková

Kniha se mi moc líbila. Četl jsem ji celé prázdniny a teď na začátku třetí třídy budu číst druhý díl. Četl jsem pomalu, protože jsem některým slovům moc nerozuměl. Tak jsem je hledat na počítači nebo mi je někdy vysvětlil taťka. Takové knihy mě baví.

14.09.2020 5 z 5

Moje maminka je nej Moje maminka je nej Eva Horáková

První kniha, kterou jsem si celou přečetl úplně sám.

14.06.2019 3 z 5