helg_abooks helg_abooks komentáře u knih

Rapsodie Rapsodie Laura Thalassa

Kapitoly jsou psány : minulost - současnost . Ve většině knih mi to vadí. Často minulost jen přelétnu očima nebo rychle slupnu. Ale tady se mi to líbilo. Bez té minulosti by to nedávalo smysl. Jestli jste milovníky těžké fantazy, tak toto bylo založeno spíše na vztahu mezi hrdiny a fantazy svět/říše byl jen tak okrajově.
Desmond Flynn byl král noci neboli handlíř. Do jeho postavy se stoprocentně zamilujete. A u sirény Calypso nezůstanete pozadu. Je mezi nimi spousta chemie. A sexu. A klidně by ho mohlo být ještě víc. ( moc se mi líbí překlad )
Já úplně nejsem milovnicí nadpřirozených postav jako jsou víly a sirény, ale díky jedné recenzi jsem neodolala. A udělala jsem správně. Styl psaní mi sedl a já to přečetla jedním dechem. Určitě bude Rapsodie patřit mezi oblíbence a už se těším na druhý díl.

Myslím, že tato kniha si zaslouží více pozornosti, než má. Určitě za to stojí.

26.02.2023 5 z 5

Tanec za odpuštění Tanec za odpuštění M. K. Hardy

Riley byla sympoš. Sem tam bych ji teda propleskla. Ale kdo někdy neudělal pár chyb, že jo. S Jackem byla hrozná sranda. Fakt. Celou dobu jsem se u knihy buď usmívala jak měsíček na hnoji nebo měla záchvaty smíchu. Ke konci dokonce pláč.
Romantická linka super příjemná. Autorka hezky pomalu odhalovala tajemství jak jednoho, tak druhého. Člověk vydržel napnutý jak kšandy až do konce.

Rychlé ukončení prvního dílu už chápu. Postavy Lily i Aleka se tam stále objevovaly dost. Super. Za sebe můžu říct, že TANEC se mi líbil o něco víc, než HAKA.

21.02.2023 5 z 5