harimarka harimarka komentáře u knih

Psí život Psí život Jaroslav Irovský

S chutí jsem se zakousla do další knihy od pana Irovského. Tradičně nezklamala a přečetla jsem ji jedním dechem.
Vtipně, dojemně a výstižně dokázal zobrazit život psa Ariho. Jakožto majitelka Kerry blue teriéra jsem díky autentičnosti knihy měla pocit, že kniha věrně popisuje jeho život.
Jedním slovem, krásné. Všem knihu moc doporučuji.
Děkuji autorovi za tak brilantní dílo a těším se na jeho další tvorbu.

25.06.2022 5 z 5

Hrobař Hrobař Jaroslav Irovský

Pokaždé, když čtu dílo od pana Irovského mám pocit, že již nemohu být více překvapena. Ovšem, opět tomu tak je. Hrobař je dechberoucí, poutavé a důvtipné dílo, které mohu opravdu všem vřele doporučit! Dlouho jsem nečetla žádnou knihu s tak očím lahodící češtinou.
Doufám, že nepřestanete psát a již nyní se těším na další Vaše dílo.

17.01.2021 5 z 5

Jak jsme slavili Velikonoce a další humoresky Jak jsme slavili Velikonoce a další humoresky Jaroslav Irovský

Děkuji pane Irovsky,za tuto skvělou knihu,diky ní jsem se opět od srdce zasmála a na chvíli zapomela na svoji nemoc.

10.01.2019 5 z 5

... s duší beadníka ... s duší beadníka Jaroslav Irovský

Do rukou se mi opět dostala kniha od tohoto skvělého spisovatele. Musím říci, že mě kniha okamžitě vtáhla do děje a přečetla jsem jí jedním dechem. Děj je poutavý, protkaný inteligentním humorem. Mohu ji vřele doporučit všem ke čtení :)

23.03.2018 5 z 5