Hannibal92 Hannibal92 komentáře u knih

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

První knížka, kterou jsem od Nesba četl a musím říct že mě víc než naujala a rozhodně se vrhnu i na další.

27.07.2013 4 z 5

Kronika konce světa Kronika konce světa Shigor Birdman (p)

Hodně mě tahle knížka překvapila, nečekal jsem že bude tak dobrá a hlavně jsem vůbec nečekal že se bude odehrávat v České republice. Bylo opravdu příjemné něco takového číst. Jen škoda že je to tak krátké a bez pokračování.

18.07.2013 5 z 5

Lhář 4 Lhář 4 Jakub Ćwiek

Trochu si v tohle komentáři zaspoiluju, takže pokud jste knížku ještě nečetli, zvažte jestli vám nevadí vyzrazení části příběhu. Konec byl........ dobrý, ale je mi trošku líto že to skončilo zrovna takhle. Trošku jsem doufal v nějaký otevřenější konec, v nějakou naději na další díl, nebo aspoň volné pokračování. Další věc, která mě trochu mrzí, je odbytí problému se Sygin. Čekal jsem, že když už teda ožila a vrátila se, tak bude nějaký poprask kvůli Jenny a Loki bude muset řešit nějakou složitější situaci s tím, koho si vybrat. Zrovna v tomhle by konec přišel dost odfláknutý a myslím že takových 50-100 stránek navíc by to solidně vyřešilo. Co se mi ale naopak moc líbilo, bylo darování per Jeffersonovi a cesta za Metatronem, to byla opravdu parádička. No celkově mi prostě bude tehle příběh ještě dlouho chybět.

18.07.2013 5 z 5

Lhář Lhář Jakub Ćwiek

Neuvěřitelné zajímavě napsané. Lháře jsem chtěl hlavně proto, že se týká severské mytologie a severských bohů, což mi z většiny hned po začátku bylo vyvráceno a trochu mě to mrzelo. Nicméně i tak se jedná o parádní čtení a Loki je prostě borec, kterého si nelze neoblíbit.

16.06.2013 5 z 5