hannah2000 Online hannah2000 komentáře u knih

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Tuto knihu považuji za velmi zdařilou (a o moc lepší než film). Je zde do detailů rozpracovaný děj se spoustou zápletek, které se na konci sbíhají do překvapivého závěru. Hodně se mi líbilo zapracování prvků z historie a umění. Také hlavní postava - Robert Langdon - je sympaťák. Akorát se musím přiznat, že mi nějak uniklo, jestli se dal Langdon dohromady se Sophií :-) Nezbyde mi tedy nic jiného, než přečíst ještě jednou ;-).

20.01.2014 5 z 5

Odvážná Sage Odvážná Sage Sandra Brown

Tak dočtena celá série Texas!. A musím zkonstatovat - moooc pěknééé.
Nejlepší z těchto 3 knih ale byl 2. díl . - Chase - tomu jsem dala 100%. Ostatní jsou také velmi čtivé, a hodnocení dávám 95%. Je příjemné číst příběhy 3 sourozenců - děje z prvních 2 knih se prolínají a ve třetím díle se dozvíme i pokračování i k prvním dvěma dílům. Ráda se k nim po čase znovu vrátím. :-)

22.01.2013 4 z 5

Ostrý střih Ostrý střih Sandra Brown

Zajímavá zápletka, napínavý děj, klasika od Brownové. Doporučuji :-).

18.08.2012 5 z 5

Divoch Chase Divoch Chase Sandra Brown

Tuhle knižku jsem objevila už před časem v knihovně - vyšla poměrně dávno, ale stojí za přečtení. Je to druhý díl z trilogie Texas. Letos (2012) Ikar vydává trilogii znovu. Těším se hlavně na třetí díl, který jsem z původního vydání nikde nesehnala. Doporučuji přečíst celou trilogii :-).

29.06.2012 5 z 5