HankaKonadra HankaKonadra komentáře u knih

Mozkodlab: Fifíkovská variace Mozkodlab: Fifíkovská variace Igor Indruch

Divnější směs jsem ještě neviděla. Jako by autor potřeboval dokázat, že je lepší než všichni ostatní, včetně čtenářů. Ztráta času, ani se nedivím, jak někdo níže píše, že ani nedočetl. Knihu jsem četla už dávno a s láskou na ní zapomněla, dokud mi dnes znovu nevyskočila na oči na Facebooku. Nečekané připomenutí, avšak neradostné.

21.03.2024 1 z 5

Slovodějky Slovodějky Alena Adrianet Heinrichová

Bohuzel dost zklamani, preplacane romantikou, ktera ale nefungovala.

16.02.2024 3 z 5

Na neVěčné časy Na neVěčné časy * antologie

Nemam co dodat, vse uz je tu napsane. Jsem rada, ze se mi tahle sbirka dostala do rukou. Snad nekdy vyjde dalsi dil.

16.02.2024 5 z 5

Sauronova nevěsta Sauronova nevěsta Emma Surdu

Krátce. Hóóóóódně špatná kniha.

30.10.2023 odpad!

V pekle jsme všichni Hébert V pekle jsme všichni Hébert Madla Pospíšilová Karasová

Těžké čtení, ale skvěle zpracované. Tohle vás nenechá v klidu.

19.08.2023 5 z 5

Přání! Přání! Leandra Sold (p)

Ale proc ne. Rozhodne lepsi cteni, nez nektere vysoko hodnocene romance. Ta fantasy slozka, tomu jen pridala.

21.05.2023 4 z 5

Ano, pane řediteli Ano, pane řediteli Lucie Srňánková

Docela zklamani. Pribeh umele nastaveny sexem, ktery to ale bobuzel nezachrani.

28.04.2023 1 z 5

Sex, prachy a potíže Sex, prachy a potíže Jana Slaninová

Bavilo me to od prvni vety. Skvela odechovka a i kdyz jsem si chvilemi rikala, ze hlavni hrdinka je az moc velky strelec, vsechno do sebe zapadlo jak melo.

14.04.2023 5 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Tuhle sérii jsem objevila roky před tím bumem na netflixu. První díly mě bavili, ale v těch dalších, už mi začal lehce lízt na nervy autorčin, místy až absurdně rozvláčný popis a okecávání, některých situací. I tak je to pořád pro mě mezi historickými romancemi jedna z těch lepších autorek.-)

28.03.2023 4 z 5