hanka2425 hanka2425 komentáře u knih

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Už dlouho jsem tak silný příběh nečetla. Kniha mě naprosto pohltila a nedalo se přestat číst. U některých pasáží i slza ukápla.

05.11.2023 5 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Četla jsem všech 12 dílů. Ale asi jsem z Harryho Hole vyrostla nebo nevím, jak si to jinak vysvětlit. Poprvé mi trvalo se do knihy začíst. Některé pasáže jsou zbytečně zdlouhavé, ale zápletka je dobrá. Nějak mě jen už nebaví, jak je Harry nesmrtelný a přežije snad úplně vše a ještě se sám ošetří a někam doputuje, což by normální smrtelník nezvládl. Navíc vzhledem k tomu kolik vykouří a vypije už by snad ani neměl žít a přitom po něm všechny ženy stále touží. Tak nějak mi to přijde nereálné až mě to přestává bavit a to jsem ho přitom dříve hltala, že jsem knihu přečetla za 2 dny i bez spánku a bohužel tentokrát to tak nebylo.

14.10.2020 3 z 5

Pohřbená tajemství Pohřbená tajemství Linda Castillo

Tuto knižní sérii mám moc ráda od prvního dílu. Ale... u 14. dílu už nějak nemůžu dát plný počet. Stejně jako jiné knižní série, každým dílem ztrácí kniha "drive" stále dokola, vrhá se do toho po hlavě a sama, někdo ji vytlačí v autě, zrání. To auto už bylo tolikrát zničené, že nechápu jak ještě jede a Kate už musí být samá jizva a nesrostlé kosti. Na to jak dlouho je u policie se chová někdy fakt hloupě, ani se nenechá ošetřit a to ani nezmiňuje její schopnost, že nemusí spát. Tyhle věci jsou až moc nereálné. Ale ty knihy mám ráda, zvláště to amišské prostředí, člověk má pocit, že je všechny zná, jsou jak sousedi. Jen to chce už trošku změnu a více interakci s Tomassetti

22.01.2024 3 z 5