hana5365 hana5365 komentáře u knih

To by se zvěrolékaři stát nemělo. Díl 1. (Zvěrolékař na blatech) To by se zvěrolékaři stát nemělo. Díl 1. (Zvěrolékař na blatech) James Herriot (p)

Tuto sérii jsem četla téměř před 40 lety a spolu se zemědělskou školou mě utvrdila v rozhodnutí, že se nestanu veterinářkou, ačkoli to bylo moje přání od malička.:-) Úžasné a čtivé knihy, zvlášť pro ty, co zvířata milují. Zařadila bych je mezi povinnou četbu pro ty, co se hlásí na veterinu. Tedy hlavně pro ty křehké slečny, které si malují jak budou pomáhat zvířátkům.:-D Nicméně mám radost, že jsem se k ní vrátila v podobě audioknihy, která právě vyšla.:-)

13.01.2022 5 z 5

Povídej, co vidíš Povídej, co vidíš Joy Fielding

Po dočtení této knihy mně v hlavě zněla věta podruha Bárty z Cimrmanovy hry "Záskok", potažmo divadelní hry "Vlasta"a sice: " Tak to je tedy zklamání".
Užvaněné, zdlouhavé, nudné a ten konec? Bez vysvětlení proč? Opravdu ztráta času.

24.09.2017 odpad!

Pokojík Pokojík Marie Stryjová

Hodně jsem se nutila tuhle knihu dočíst. Kdyby "hrdinka" žila v součastnosti, skočila by z nuseláku hned na první stránce a nemusela by psát, že zapíjí tabletu, voda je studená. Polovinu knihy mi znělo v hlavě, kecy, kecy, kecy.

19.11.2016

Růženka je z příbuzenstva Růženka je z příbuzenstva Gerald Durrell

to Finskej: :-)) moje oblíbená. Originál tlustokožce, co nekoupíš v obchodě. Za tři rumy a dvě vodky, povídali, že je krotký, .... A co nevidím, souseda, jak táhne domů medvěda.:-) Nicméně po přečtení této knihy mě moc mrzí, že mně určitě nikdo neodkáže slona,žirafu, nebo alespoň klokana.:-)

05.10.2015