frndamala

Don TripDon Trip Pfanner I.

slečno Tisho8409 máte úplnou pravdu,držte se mayovek, haliny a až povyrostete a přestanete se prezentovat s květinami ve vlasech , tak možná leccos pochopíte, spíše ovšem ne. kniha je právě stylem výjimečná a že nenajdete dějovou linii to bude asi problém spíše ve vás. za mě - kniha je pecka, ale ne pro děti, nejspíš ani ne pro holky.
jinak všechno dobrý, jde jen o diskuzi..
mám vás vlastně i rád.

20.08.2015

Prasata psůmPrasata psům Pfanner I.

Nemůžu si pomoci, tenhle chlápek, pseudonym, píše skutečně zajímavé věci, doporučuji, ale současně upozorňuji, že to není žádný oddech. Taky se nedá říci, že by to bylo pěkné, ale je to neotřelé, svým způsobem objevná forma, pokud můžu k tomu něco napsat. doporučuji.

07.12.2015

Loupež v P. - kruh kruhuLoupež v P. - kruh kruhu Pfanner I.

tak tohle je divný,hodně divný,jak od nemocnýho člověka,to už není fantazie,ten autor to snad myslí vážně,

23.01.2016

Don TripDon Trip Pfanner I.

debilní nick ? mě ho přidělila máma a kdo vám?

27.06.2016

Nejen o tom aneb Jak jsem našel RičrdaNejen o tom aneb Jak jsem našel RičrdaRichard Medek

excelentní záležitost pro muže i ženy,velmi dobře napsané, doporučuji, škoda, že nakladatel své autory více mezviditelňuje!! doporučuji.
Yvonna

20.08.2015

Nejen o tom, aneb jak jsem našel RičrdaNejen o tom, aneb jak jsem našel RičrdaRichard Medek

příjemně překvapená, ale nepatří do literatury erotické...i když erotika je vkusně podaná a není jí málo..jde spíše o velmi dobře popsaný stav duše..pohlazení..
Radka

20.08.2015

To se může státTo se může stát Pfanner I.

kniha děj bezpochyby má, jen je třeba se k němu prokousat, číst pozorně, styl je bizarní, ale on už to tak autor má, že píše na hraně, někdy i za ní.....on si hraje, baví se především sám, ale dává šanci i ostatním..jen to prostě není míša V.
iwan

Muž s čápem aneb Šifra žida EickaMuž s čápem aneb Šifra žida EickaRichard Medek

je to pěkně rozevláté do všech světových stran, ale drží to pohromadě, není to klasické scifi. spíše přemýšlení zralého člověka a není to pesimistické, tudíž se pod tíhou tohodle dárku stromeček n eohne. doporučuji.

07.12.2015

Láska jako yperitLáska jako yperit Pfanner I.

skutečně ojedinělé, paralyzující čtení, až do "úplného vyvrcholení" .doporučuji, celý Pfanner je dobrý ,tohle je zase trochu jiné.stále překvapuje.

30.01.2019

Ticho v Praze „de Brahe“Ticho v Praze „de Brahe“ Pfanner I.

slušný, parodie postavená na pravdě, velmi slušná zábava, při který ovšem trochu mrazí...