frndamala frndamala komentáře u knih

Ticho v Praze „de Brahe“ Ticho v Praze „de Brahe“ Pfanner I.

slušný, parodie postavená na pravdě, velmi slušná zábava, při který ovšem trochu mrazí...

09.02.2021 5 z 5

Láska jako yperit Láska jako yperit Pfanner I.

skutečně ojedinělé, paralyzující čtení, až do "úplného vyvrcholení" .doporučuji, celý Pfanner je dobrý ,tohle je zase trochu jiné.stále překvapuje.

30.01.2019 5 z 5

Loupež v P. - kruh kruhu Loupež v P. - kruh kruhu Pfanner I.

tak tohle je divný,hodně divný,jak od nemocnýho člověka,to už není fantazie,ten autor to snad myslí vážně,

23.01.2016 5 z 5

Muž s čápem aneb Šifra žida Eicka Muž s čápem aneb Šifra žida Eicka Richard Medek

je to pěkně rozevláté do všech světových stran, ale drží to pohromadě, není to klasické scifi. spíše přemýšlení zralého člověka a není to pesimistické, tudíž se pod tíhou tohodle dárku stromeček n eohne. doporučuji.

07.12.2015 5 z 5

Prasata psům Prasata psům Pfanner I.

Nemůžu si pomoci, tenhle chlápek, pseudonym, píše skutečně zajímavé věci, doporučuji, ale současně upozorňuji, že to není žádný oddech. Taky se nedá říci, že by to bylo pěkné, ale je to neotřelé, svým způsobem objevná forma, pokud můžu k tomu něco napsat. doporučuji.

07.12.2015

To se může stát To se může stát Pfanner I.

kniha děj bezpochyby má, jen je třeba se k němu prokousat, číst pozorně, styl je bizarní, ale on už to tak autor má, že píše na hraně, někdy i za ní.....on si hraje, baví se především sám, ale dává šanci i ostatním..jen to prostě není míša V.
iwan

20.08.2015 5 z 5

Nejen o tom, aneb jak jsem našel Ričrda Nejen o tom, aneb jak jsem našel Ričrda Richard Medek

příjemně překvapená, ale nepatří do literatury erotické...i když erotika je vkusně podaná a není jí málo..jde spíše o velmi dobře popsaný stav duše..pohlazení..
Radka

20.08.2015 5 z 5

Nejen o tom aneb Jak jsem našel Ričrda Nejen o tom aneb Jak jsem našel Ričrda Richard Medek

excelentní záležitost pro muže i ženy,velmi dobře napsané, doporučuji, škoda, že nakladatel své autory více mezviditelňuje!! doporučuji.
Yvonna