To se může stát

To se může stát https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139866/bmid_to-se-muze-stat-qhU-139866.jpg 4 10 6

Karel, hlavní hrdina knihy plave v proudu života a snaží se najít sama sebe, identifikovat se s okolím, najít svoje místo v souvislostech do kterých se dostává, nakonec se však vždy rozhodne pro svou vlastní cestu, pro hledání své vlastní svobody, u které doufá, že mu přinese smysl jeho konání a vnitřní rovnováhu.

KaZo
01.04.2024 5 z 5

Po prvních 40 stranách, kdy jsem pukal smíchy (miluju drsnější a "nekorektní" humor) se kniha přesouvá rychle a trochu nečekaně jinam. Asi bych to nenazval psychydelií; spíš filozofií života a zajímavým netuctovým příběhem jednoho netuctového člověka. Popis snových představ působí neskutečně důvěryhodně. Pfanner určitě nepíše knihy proto, aby se uživil nebo proslavil. Neprobouzí se každé ráno s tím, čím proboha dnes zaplácá alespoň 10 dalších stránek. On zkrátka má o čem psát !

rednek
15.02.2021 5 z 5

praha v modrém kabátě

blindone
03.11.2017 2 z 5

Velice doporučuji se před četbou něčím sjet, aby to nebyla nuda.

martina9571
26.07.2017 5 z 5

velmi neotřelá forma,kniha je požitek pro fanoušky psychedelie.

frndamala
20.08.2015 5 z 5

kniha děj bezpochyby má, jen je třeba se k němu prokousat, číst pozorně, styl je bizarní, ale on už to tak autor má, že píše na hraně, někdy i za ní.....on si hraje, baví se především sám, ale dává šanci i ostatním..jen to prostě není míša V.
iwan

TallulahDragon
28.02.2015 1 z 5

Tahle kniha rozhodně není můj šálek kávy. Styl psaní jsem vnímala jako zajímavý, ale, bohužel, poutavý příběh tato publikace postrádá...

Pfanner I.
česká