FreddieMercury FreddieMercury komentáře u knih

Jiskra života Jiskra života Erich Maria Remarque (p)

Nejdelší knížka, kterou jsem za poslední dobu četla a přečetla jsem ji za nejkratší čas :)
Vlastně jsem se Remarquovi stále vyhýbala, ale udělala jsem chybu a teď to hodlám dohnat. Hned se vrhnu na Na Západní frontě klid.
Jen mě moc mrzel konec, nebudu spoilerovat, ale fakt mě to bylo líto.

03.12.2010

Skály Skály Alois Jirásek

Nejlepší román Aloise Jiráska. Moc mě bavil. Líbí se mi tématika vyhnaných evangelíků. Jirásek je geniální spisovatel. Nikdo nikdy nenapsal tolik kvalitních děl jako on. A historický realismus je prostě věrohodný a zábavný.

22.11.2010 5 z 5

Život Freddie Mercuryho - The show must go on Život Freddie Mercuryho - The show must go on Rick Sky

Chybou tohodle "životopisu" je, že tam je hodně nesrovnalostí. Mnohem lepší je Bohémská rhapsodie jednoho života nebo Freddie Mercury od jeho komorníka Petera Freestona :)

24.11.2010 3 z 5

Úžasná kniha. Naprosto mě dostala. Poslední 3 kapitoly jsem brečela jak želva, asi i víc než u filmu. Kéž by bylo více takových knih :)

23.11.2010 5 z 5

Vřelé díky, Jeevesi Vřelé díky, Jeevesi Pelham Grenville Wodehouse

Úplně geniální humoristická sbírka s výbornými příhodami, nápady a užila jsem si u ní moc srandy :D

05.04.2011 5 z 5

Zapisovatelé otcovský lásky Zapisovatelé otcovský lásky Michal Viewegh

Nejlepší román Michala Viewegha. Skvělý nápad, nahlížet na každou kapitolu jinou postavou :) Čtivé, zábavné :)

23.11.2010 5 z 5

Selský baroko Selský baroko Jiří Hájíček