FreckledCathy FreckledCathy komentáře u knih

Divergence Divergence Veronica Roth

Víte jak člověk pozná dobrou knihu? I když ji čte poněkolikáté, pokaždé se cítí jako by ji četl poprvé! S odstupem času jsem si Divergenci zopakovala a sama jsem žasla nad tím, že se opět nemůžu odtrhnout! Pocity se ve mě srocovaly, tlak na prsou neustával a já prožívala všechno znovu, i když jsem věděla, co bude následovat. Oživila jsem si detaily a znovu se zamilovala do Čtyřky. Kéž by šlo mých původních 5 hvězdiček ještě navýšit!

15.01.2014 5 z 5

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

Nemám slov! Knížka je úžasná! :) Absolutně mě pohltila a předčila moje očekávání. Blahořečím si za to, že jsem si rovnou koupila i druhej díl. Horší ale je, že pokud ho přečtu stejně rychle jako ten první, tak se asi zblázním čekáním než vyjde závěrečná trojka! :D

22.11.2013 5 z 5

Všechny barvy Země Všechny barvy Země Beth Revis

První dva díly se mi líbily a čekala jsem s čím se autorka vytáhne na závěr. A teda můžu říct, že mi poslední díl doslova vyrazil dech! Pořád jsem dumala nad tím, jak to dopadne, ale každá další kapitola mi víc a víc zamotávala hlavu a já se nemohla dočkat finálního rozuzlení. A když konečně přišlo, nemohla jsem napětím přestat číst, hltala jsem stránku po stránce s pusou dokorán a říkala si, že tohle snad ani nemůže být pravda...
Příběh je nevyzpytatelný, pohltí čtenáře ráz na ráz a díky neuvěřitelně silným emocím zasáhne na všech citlivých místech!

09.09.2013 5 z 5

Zakletá Zakletá Orson Scott Card

Nejen, že jsem knížku často zavírala a znovu a znovu se kochala krásnou obálkou, ale i samotný příběh mě okouzlil. Čtení mi vyvolávalo úsměv na rtech hlavně ve chvílích, kdy jsem si sama dávala do souvislostí jednotlivé věci. Rozhodně to není typický příběh a sem tam jsem si pokládala otázky, na které mi nemohl dát nikdo odpověď, ale jinak mohu jen doporučit! :)

23.07.2013 5 z 5

Delirium Delirium Lauren Oliver

Musím říct, že jsem se na knížku opravdu těšila. O to bylo větší zklamání, že jsem se dobrou půlku knihy musela do čtení nutit. Ne a ne mě to chytit. Naopak posledních sto stránek a závěr mě upoutal natolik, že mě láká pokračování. Jen doufám, že bude zdařilejší než první díl, ráda bych se knihou bavila víc než jen posledních pár stránek.

08.02.2013 3 z 5