frantakanka frantakanka komentáře u knih

Na opačné straně zákona Na opačné straně zákona Jan Šmíd

Můj oblíbený autor nezklame. Myslím, že nestačí jen jedna jeho kniha aby jste procítili co chce říct.

Rodokmen nacistických "Celebrit" Rodokmen nacistických "Celebrit" Václav Miko

Až příliš stručné, ale není to nejhorší, četl jsem daleko horší. Takový střed.

22.05.2020 4 z 5

Kam zmizel zlatý poklad republiky Kam zmizel zlatý poklad republiky Stanislav Motl

Souhlasím s názorem zařadit povinně do škol.

22.05.2020 5 z 5

(Ne)milostivé léto L. B. - Literární rekonstrukce osudů Lídy Baarové v Berlíně (Ne)milostivé léto L. B. - Literární rekonstrukce osudů Lídy Baarové v Berlíně Vera Vogeler

Příjemné oživení naší minulosti.

Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol Ladislav Fuks

Na závěr dobrej nářez.

22.05.2020 5 z 5

Prostituce v nacistických táborech Prostituce v nacistických táborech Václav Miko

Po dlouhé době něco nového v téhle oblasti.

22.05.2020 5 z 5

Vyprávění o ruských vynálezcích a objevitelích Vyprávění o ruských vynálezcích a objevitelích Vasilij Dmitrijev Zacharčenko

V tomto roce pro mě největší překvapení, vynikající kniha. Ode dneška nepodceňuji ruské vědce.

Americké příběhy Americké příběhy Jan Werich

Werich je můj oblíbený autor a tyhle příběhy jsou dokonalé. Kdo je nečetl rychle sehnat a pustit se do nich.

22.05.2020 5 z 5

Zdrogovaný Hitler - Perverze a choroby Zdrogovaný Hitler - Perverze a choroby Václav Miko

Musím na úvod říci, že na tuto knihu jsem se opravdu moc těšil. Kniha mi sedla, ale nešokovala, jako kniha Prostituce .....

22.05.2020 4 z 5

Bratři Karamazovi (I) (dvousvazkové vydání) Bratři Karamazovi (I) (dvousvazkové vydání) Fjodor Michajlovič Dostojevskij

Složité čtení, ale odměna vás pak nemine. Přetl jsem Idiota a skoro bych nerozeznal příbuznost autora s knihami. Je to velké dílo, které je opravdu zapotřebí ocenit.