Floral_woman Floral_woman komentáře u knih

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Já musím říct, že jsem knihu od začátku četla s nadšením, moc mě bavila skoro až do konce. Jen právě ten konec trošku zklamal, čekala jsem asi více "velké finále". A je pravda, že chvílemi jsem se musela zamyslet, abych se v příběhu neztratila. Líbilo se mi, jak autor detailně popisoval podrobně místa činu a myšlenky vyšetřovatelů, čímž mě skvěle vtáhl do děje a neměla jsem problém se bezhlavě začíst :).

16.09.2021 5 z 5

Dcery jezera Dcery jezera Wendy Webb

Tak tato kniha mě opravdu nadchla. Poutavý mysteriózní příběh i s maličkou dávkou romantiky :). Kniha byla velmi čtivá a naprosto me vtáhla do děje, hltala jsem každou větu a byla napjatá jak to asi dopadne. Konec byl pro mě velkým překvapením a byla jsem ráda, že nakonec bylo zlo potrestáno. Paráda.

07.06.2021 5 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Po sérii strašidelných domů, byla tato kniha příjemné zpestření. Autorka má knihy velmi čtivé, ale často se dá odhadnout závěr. U této knihy, mě rozuzlení naopak naprosto překvapilo a až dokonce jsem žasla co všechno se vlastně odehrálo. Doslova jsem hltala každou stranu a místy měla husí kůži. Bavilo mě, jak umí autorka podrobně popsat danou situaci a vložit do ní napětí.
Za mě super kniha :)

02.04.2021 5 z 5