FATA.MORGANA FATA.MORGANA komentáře u knih

Červenka Červenka Jo Nesbø

Nemůžu se rozhodnout, zda dát 3 nebo 4 hvězdy .... Nesbo jako takový mě hodně baví a zrovna tak Harry. Ovšem Červenka pro mě byl poněkud tvrdší oříšek :) .V první polovině knihy bych dala asi tak jednu hvězdu. Snad nikdy jsem nečetla knihu tak dlouho ... ze začátku jsem se nemohla vůbec začíst, dějová linie mi přišla složitá a prolínání minulosti se současností mě spíš rušilo. Do toho spousta, pro mě špatně zapamatovatelných jmen a výsledkem bylo, že jsem knihu málem odložila definitivně. Nakonec jsem jí dala ještě šanci a udělala jsem dobře. Ve druhé polovině se to nějak zlomilo a začalo mi to zapadat. Začetla jsem se a nakonec můžu říct, že se mi vlastně líbila. Každopádně ostatní Nesbovky se mi četly lépe :)

01.10.2015 3 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Super kniha ... dobře napsané, čtivé, napínavé ... Autor opět nezklamal! Knihu řadím k těm nejlepším,které jsem četla.

10.04.2015 5 z 5

Anna Karenina Anna Karenina Lev Nikolajevič Tolstoj

Na to, že to byl ruský román, které úplně nevyhledávám, tak by to nebylo špatné.... ALE ... Kniha je extrémně tlustá, děj se zbytečně táhne a některé části mě příšerně nudily. Chvílemi jsem měla chuť to vzdát, ale nakonec jsem knihu zdolala. Kdyby bylo na mě, knihu bych stáhla alespoň na polovinu objemu, aby děj dostal spád a pak bych s ní byla spokojená :)

04.02.2015 3 z 5