fallík fallík komentáře u knih

Game Game Anders de la Motte

Rozjezd dle mého trochu pomalejší a chvíli mi trvalo se do toho začíst, nicméně závěr byl podle mě strhující, zápletka super a knížka mě už na konci nepustila, dokud jsem jí nedočetla :) Jenom doufám, že v příštím dílu nebude skoro v každé kapitole zmínka o tom, jak někomu "stojí kláda", to mi trošku vadilo, ale jinak to bylo dobré čtení :)

24.05.2015 4 z 5

Bouře mečů 1 Bouře mečů 1 George R. R. Martin

No, i když je pravda, že v téhle knížce se děj moc dopředu neposunul, tak pořád mě tato první část bavila! :)

28.07.2014 5 z 5

Návrat do Del Návrat do Del Emily Rodda (p)

SPOILER!

Že Dain je hledaný syn krále, jsem si myslela už pár knížek, co jsem četla dříve, a tak jsem teď nechápala, jak jim to mohlo nedojít, ještě navíc když se jeho "matka" jmenovala Šran. Velmi mě tedy potom překvapilo, že je Dain el... hodně mi to bylo líto, protože jsem Daina měla opravdu ráda.

Jinak se mi konec líbil, takové zvraty, jako že je Zmar Jasmínin otec a vlastně že to je Jarred, Lief že je králem - krásně vymyšleno. Už se vrhám do druhé ságy! :)

13.07.2012 5 z 5

Panenky nosí smrt Panenky nosí smrt Helmut Rellergerd

Nudné, nezáživné. Dočteno pouze z nudy. Kdybych měla lepší věci na práci, vůbec by mi nedělalo problém to odložit (což už jsem jednou udělala). Ani konce kapitoly s useklým dějem v nejzajímavějším momentě mě nenapnuly. A mrzí mě, že panenky nestihly mučit Johna. Strašně miluji tyto "náhody", když jeden hrdina přijde zachránit toho druhého a stihne to ještě v momentě, kdy se mu ještě nic nestalo. Nuda. Jedna hvězdička za to, že jsem to dočetla, druhá za jediné překvapení - pan Bing na konci.

10.05.2012 2 z 5

Otrokyně Otrokyně Lisa Jane Smith

Strašně se mi líbí postava Nicka, ikdyž v tomto díle se mi zdá víc.. "lidský" :D Jinak zvrat v ději pěkný.. ;)

18.04.2012 4 z 5

Žhářka Žhářka Stephen King

S těžkých srdcem musím dát pouze tři hvězdy. Stephen King je podle mě bravurní spisovatel, ale tohle mě jaksi nenadchlo. Prvních dvě stě stránek mi přišlo o ničem, pouze utíkali a oni je naháněli jako kočka s myší. V polovině knihy se to začalo rozjíždět a posledních 50 stránek bylo nejlepších.
Knížka to byla ale pěkná, s dobrým nápadem.

10.03.2011 3 z 5