EveOdette EveOdette komentáře u knih

Abarat Abarat Clive Barker

Krásná knížka, nádherné ilustrace, výborný styl psaní... Není co dodat, prostě skvělé!

26.12.2013 5 z 5

Tetovaná konkubína Tetovaná konkubína Laura Joh Rowland

Skvělá kniha. Nejsem sice historik, ale tahle knížka mě zaujala. Nemůžu se dočkat, až seženu další díl.

01.11.2013 5 z 5

Mlčení jehňátek Mlčení jehňátek Thomas Harris

Děj je skvělý a skvěle podaný Thomasem Harrisem. Knížku jsem zhltala za chvíli a objasnila mi pár nejasných věcí z filmu, za co jsem ráda. Jestli máte rádi Lectera, styl psaní Thomase Harrise a čas na čtení, doporučuji! Pokud potřebujete jít brzo spát, určitě nezačínejte se čtením Jehňátek, je návykové. :D

01.11.2013 5 z 5

Hannibal Hannibal Thomas Harris

Co napsat... Na Harrisův styl psaní si jednoduše zvyknete a absolutně není co vytknout.
Děj je hodně promyšlený, hrozně se mi líbily chvíle s Masonem Vergerem a ve Florencii s Pazzim. Trochu mě zklamal konec, nevím ani proč, prostě mi nepřišel tak moc patřící ke zbytku knihy. Ale stejně se mi líbí víc než filmový konec. Má svou pointu.

01.11.2013 4 z 5

Červený drak Červený drak Thomas Harris

Jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla! Naprosto mě vtáhla do děje a inspirovala k tomu, abych se snažila napsat vlastní knížku. A upřímně jsem Francisovi moc fandila.
P.S.: Líbila se mi asi i více než Mlčení jehňátek, doporučuju :)

15.10.2013 5 z 5