ellacteknihy ellacteknihy komentáře u knih

Ahoj, tady Sam Ahoj, tady Sam Dustin Thao

Krásně emoční jízda. Úžasný a smutný zároveň....

18.01.2024 5 z 5

Dcera zimy Dcera zimy Vladimíra Šebová

Nemám slov. Byla jsem překvapená příběhem a vším co nám autorka sdělila svou knihou.
Autorka má opravdu talent a těším se na další její knihy

08.12.2023

Konflikt Konflikt Michaela Brnková

Příběh má vše co potřebuji.
Skvělý humor a úžasné postavy.
Kniha se četla sama a za mě úžasně propracovaný příběh.

Habibi Habibi Baja Dolce

Tady se přiznám, že po všech těch recenzí a propagaci co autorka udělala mě kniha velmi zklamala. Měla jsem vysoké očekávaní, ale mě bohužel nenadchla.
Postavy nesympatické... Děj z počátku vypadal zajímavě, ale nijak se dál nevyvíjel.
Celá ta 'zápletka' byla předvídatelná a celkově mám z knihy zklamání.
Na další knihu se nechystám....

08.12.2023 1 z 5

Křídla vážky Křídla vážky Michaela Dopitová

Krásně napsaná kniha od české autorky. Jsem ráda, že jsem se ke knize dostala.
Jde poznat, že jev to autorčina prvotina, ale krásně napsaná a těším se na další její tvorbu.
Příběh byl humorný a svižný. Za mě super kniha:)

Trnitá kletba Trnitá kletba Anežka Kočová

Super !
Kniha se mi opravdu líbila a nadchla mě. Celkově příběh se čte krásně a je originální. Na knihu mě nalákala převážně obálka, která se povedla.

Koruna strachu Koruna strachu Rozálie Pražáková

To bylo úžasný. Skvěle napsaný příběh a velmi dobře propracovaný. Líbí se mi tento krutý svět a autorka si s tím pěkně vyhrála.
Potřebuji další díl.
Obálka knihy se moc povedla

11.11.2023 5 z 5

Slovodějky Slovodějky Alena Adrianet Heinrichová

Byla jsem překvapena, když autorce vyšla další kniha. To raději nebudu ani srovnávat. Dala jsem tomu šanci a chtěla jsem vidět jak se autorka zlepšila.

Určitě se zlepšila, ale bohužel jediný co mě na knize zaujalo byla obálka
Příběh byl nudný a nezáživný. Ztrácela jsem u čtení pozornost a čekala jsem, kdy to všechno skončí. Nemáme tu žádnou akci a postavy jsou nudné a bez osobnosti. To hlavně hlavní postava. Obyčejná holka, která si mě ničím nezískala. Kdo to zachraňoval byl jediný Hugo. Romantická linka tu je velmi slabá. Škoda mohlo být toho využito lépe.
Mnoho věcí mi nedávalo až tak smysl.
Je to celkem škoda.. ale už další knihy číst nechci od autorky

05.11.2023 2 z 5