Electricman37 Electricman37 komentáře u knih

Faja Faja Petra Stehlíková

Stejně jako u prvního dílu, jsem z knihy nadšený. Přestože začátek v nížinách mě až tak nechytl, o to víc jsem si užil část v Duvalském pohoří. Kniha ale než aby dávala odpovědi, spíš dává další otázky, a proto se už nemůžu dočkat dalšího dílu.

09.02.2018 5 z 5

Gemina Gemina Amie Kaufman

Gemina mi přijdou oproti Illuminae malinko slabší, ale pořád je to úžasná kniha. Postavy byly super, nejvíc se mi líbila asi Ella, ale není tam žádná postava, která by měla špatný charakter (Teď samozřejmě myslím, že by byla nezajímavá, zlá postava nemusí být špatný charakter). Grafické zpracování rovněž skvělé a opravdu klobouk dolů všem, kteří na knize dělali, od spisovatelů až po překladatele. A konečně se dostávám k příběhu, který byl skvělý, ale někdy jsem si chvílemi připadal, jako by se něco podobného stalo v Illuminae. Samozřejmě prostředí i hlavní postavy jsou jiné, ale přesto jsem tam určitou podobnost viděl, sice mi to moc nevadilo, ale je to ten důvod, proč se mi Illuminae líbilo o něco víc. Každopádně určitě knihu doporučuji a moc se těším na Obsidio.

28.12.2017 5 z 5

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

Skvělá kniha. Příběh mě rychle chytl a knihu jsem přímo hltal. To, že knížka nebyla psána klasicky mi vůbec nevadilo a naopak se mi tenhle styl hodně líbil. Přestože jsem konec z části předpověděl už 100 stran před koncem, knihu jsem si opravdu užil. Už se těším na pokračování.

30.06.2017 5 z 5