Ebon Ebon komentáře u knih

Fakt hustej nářez Fakt hustej nářez František Kotleta (p)

Druhý díl trilogie Bratrstvo krve. Hlavní hrdina začíná být přehnaně nesmrtelný. Hlášky, akce.
Hrdina je pořád občas hloupý.

13.03.2016 4 z 5

Hustej nářez Hustej nářez František Kotleta (p)

Kulhánkovská akční spotřebka. Hodně hlášek, upíří, hodně akce. Bohužel přilíš často jsem si říkal, že hlavní hrdina je idiot, to mi trochu kazilo prožitek. Psáno lehce a čtivě.

Drsný spasitel Drsný spasitel Miroslav Žamboch

Bizarní postapo z České kotliny. Dobrý styl psaní. Občas podivné formulace slovosledu ve větách. Dobrá gradace děje.

13.03.2016 4 z 5

Ekonomix: Jak funguje (a nefunguje) ekonomika Ekonomix: Jak funguje (a nefunguje) ekonomika Michael Goodwin

Pohled velmi americký, ale překvapivě občas i velmi kritický. Jen víc takových publikací.

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Příjemné, zábavné, oddechové čtení. Jen závěr mi přišel trochu méně svěží, než první polovina.

26.01.2015 4 z 5

Commandos útočí Commandos útočí Miloslav Jenšík

Velmi rozmáchle popsaný nájezd na St.Nazaire a celkový vznik Commandos s řadou odboček do historie. Pro mě je v tom cítit až moc nekritického obdivu a chvály.

09.01.2015 4 z 5

SEAL Team Six SEAL Team Six Howard E. Wasdin

Velmi naturální a osobní vojenský životopis i nasazením v pikantních misích jako Mogadišu, včetně vystřízlivění z armády a zejména z politických intrik, které kašlou i na vlastní vojáky.

09.01.2015 5 z 5