driftcz driftcz komentáře u knih

Danny, mistr světa Danny, mistr světa Roald Dahl

POZOR SPOILER

Roald Dahl Quentin Blake Děj se odehrává v malé maringotce uprostřed polí. Hlavní postavy jsou Danny a jeho táta. Zápletka je v tom, že se Danny jednou probudil uprostřed noci a zjistil, že jeho táta není v maringotce. Což normálně v tuto dobu je v maringotce. Tak se šel podívat ven, ale tam taky nebyl. A to bylo už fakt divný. Šel ven a čekal a čekal a byl hrozně unavený, ale bál se, že se mu něco stalo. Proto počkal na tátu asi tři hodiny, pak slyšel kroky bliž a bliž a bliž. Viděl vycházející postavu ze tmy a poznal, že je to jeho táta. Běžel za ním a ptal se ho, kde byl. Táta mu řekl pravdu, že je pytlák. Tak to celé začalo. Zaujala mě poslední část knížky, kdy i Danny šel pytlačit a díky jeho technice unesli 120 bažantů, a to je hodně. Aspoň podle mě. Dávám 5 hvězd protože to je moc zajímavá a zábavná knížka.*****

17.09.2018 5 z 5

Tobiáš Lolness Tobiáš Lolness Timothée de Fombelle

Je to o Tobiášovi a jeho tátovi. Který jsou vyhnáni protože Tobiášův táta má tajemství které nechce říct ,aby ochránit strom což je dům pro trpaslíky. Tákže jsou ve vyhnanství a snaží se přežívat.je to trochu zamotaná kniha ale pobavíte se.
zaujalo mě to že je to aktivní a zajímavá kniha. Doporučuji ji tím co mají rádi akčnost a zábavu

07.11.2018 5 z 5

Chlupatý a nebezpečný Chlupatý a nebezpečný Skottie Young

Přiběh se odehrává v galaxii na různý planetách. je to vtipný zajímaví komiks který vždycky pobaví. Je to o Rocketovi a jeho dobrodružstvích. nejvíc mě zaujalo to když musel Rocket zničit ty princezny a toho šíleného králíka.

Je to vtipný a dobrodružný komiks a moc jsem se zasmál.

09.01.2019 5 z 5