Drak84 Drak84 komentáře u knih

Pod střechami Paříže Pod střechami Paříže Henry Miller

Syrové, surové, zběsilé, pornografické. Každá povídka dohnána do naprostého extrému. Miller v téhle knize naprostou zboural veškeré hranice, co je normální, tabu, co by se nemělo dělat... geniální ukázka nadčasového umění, kam se hrabe 50 odstínu šedi či bláboly o upírech.

15.03.2016 5 z 5

Hledání ultra Hledání ultra Rich Roll

Čekal jsem knihu o vytrvalostních sportech a o hrdinovi s nějakou minulostí, ale z první půlky jsem byl mile překvapen. Autor má vskutku hlubokou introspektivu a nebojí psát o svých démonech, stejně jako o boji s nimi. Doporučuju, pokud nehledáte čtení pouze o běhání.

20.11.2015 5 z 5

Smrtící hlubina – Příběh o lásce a posedlosti Smrtící hlubina – Příběh o lásce a posedlosti Pipín Ferreras (p)

Zajímavý životní příběh Pipina, jak z komunistické Kuby dostal do velkého světa profi freedivingu. Vcelku hezky a stručně popsána historie a jak svět okolo volného potápění funguje. Příběh o lásce zajímavý, nekyčovitý, ukazuje kam až touha člověka může zajít.

09.03.2014 4 z 5

Jak se věci mají Jak se věci mají Ole Nydahl

Zajímavý a srozumitelný výklad buddhismu

04.02.2014 4 z 5

Doktor Proktor a prdicí prášek Doktor Proktor a prdicí prášek Jo Nesbø

Milé, vtipné, zábavné a to i pro dospělé :)

20.11.2015 5 z 5

Jsem tu, abych vyhrál Jsem tu, abych vyhrál Chris McCormack

Knížka super, zajímavý životopis Chrise, který mimo jiné čtenářům dává nahlédnout dp psychologie sportovce a závodu. Vcelku detailně popisuje psychologický boj v závodě.

05.08.2014 5 z 5